میانگین امتیازات ۵ از ۵

قیمت ارز دیجیتال تتر

قیمت ارز دیجیتال تتر روزانه توسط افراد زیادی بررسی می شود. تتر با نماد اختصاری USDTبه عنوان پادشاه بی چون چرای ارزهای استیبل و سومین ارز پر معامله ی بازار ارزهای دیجیتالی بعد از بیت کوین و اتریوم، سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کرده است.

دلار آمریکا به عنوان پشتوانه تتر شناخته می شود و بیشتر مواقع هر واحد تتر برابر یک دلار است. این ارز با وجود عدم شفاف‌سازی‌ و مواجهه با اتهامات مختلف، تاکنون عملکرد بسیار درخشانی از خود نشان داده است و مکانیزمی عالی برای متعادل ساختن عرضه و تقاضا دارد. با از بین رفتن پشتوانه استیبل کوین USDT، پیامدهای طولانی مدتی گریبان گیر بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال خواهد شد؛ مانند بلایی که سقوط لونا بر سر استیبل کوین USTآورد، اما  قیمت ارز دیجیتال تتر به عنوان یک استیبل کوین، معمولا ثابت است و دچار نوسانات شدید نمی شود.

قیمت لحظه ای تتر: 57,260 تومان

آیا خطر سقوط تتر وجود دارد؟

بعد از سقوط استیبل کوین شبکه ترا نگرانی زیادی در مورد سقوط و نوسان قیمت سایر استیبل‌کوین‌ها به وجود آمده است که این نگرانی در مورد تتر نیز به عنوان یک استیبل کوین وجود دارد.

توانایی‌های شرکت iFinex سبب شده است تترعلیرغم فاکتورهای منفی مانند متمرکز بودن، برخی اتهامات و عدم شفافیت بتواند‌ در برابر حوادث بازار در امان بماند. احتمالا توافق با مقامات، مزایای زیاد این ارز و توانایی زیاد این شرکت سبب این موفقیت بوده است. موسسه Tether که سازنده استیبل کوین تتر است ادعا دارد، این رمز ارز پشتوانه ای قوی دارد و هیچ وقت سقوط نخواهد کرد.
تغییرات قیمت ارز دیجیتال تتر  معادل 0.05% و این تغییرات در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است.

قیمت ارز دیجیتال تتر معمولا بین ۰٫۹۹ دلار و ۱٫۰۰۱۲ است و در آوریل سال۲۰۱۷ با سقوط ، به ۰٫۹۱۷ دلار، نگرانی زیادی را برای سرمایه گذارانش به وجود آورد و در ماه می ۲۰۲۲ قیمتش تا ۰٫۹۴ دلار هم رسید زیرا اکوسیستم ترا و استیبل کوین ترا یو اس دی سقوط کردند. این ارز حتی قیمت بالاتر از یک دلار را هم تجربه کرده است. به طور کلی می توان گفت با وجود استیبل کوین بودن تتر، این ارز به طور کامل از نوسانات در امان نیست.

حجم روزانه خرید و فروش تتر: 46,279,576,395 دلار

قیمت ارز دیجیتال تتر | صرافی علی بابا

آینده تتر چگونه است؟

با سقوط  استیبل کوین TerraUSD  و با از دست دادن 90 درصد از ارزش خود، دارندگان استیبل کوین TerraUSD دچار ضرر شدند و همین موضوع سبب نگرانی سرمایه گذاران نسبت به ارزهای دیجیتال به خصوص ارزهای استیبلی همچون تتر شد.

مارکت کپ ارز مجازی تتر: 110,964,091,237 دلار

از نظر تئوری، قیمت استیبل کوین هایی چون تترباید همیشه ثابت باشد، اما در عمل همیشه این اتفاق نمی افتد. آینده قیمت ارز دیجیتال تتر توسط افراد مختلفی پیش بینی شده است مثلا legh TradingBeasts  برای پایان سال 2023 و 2024میانگین قیمت 1.0854695 دلاری رابرای تتر پیش بینی کرده است و یا DigitalCoinPrice پیش بینی قیمت 2021 1.01 دلاری را برای این ارز کرده است. کاربر گرامی برای خرید تتر ارزان وارد این صفحه شوید.

آیا خرید تتر کار درستی است؟

تتر کمک زیادی به سرمایه گذارانی می کند که می خواهند معامله های بین المللی انجام بدهند یا پولی را به سایر نقاط جهان انتقال بدهند. تتر با کارمزد کمتر و سرعت بیشتری انتقال می یابد.

قیمت تتر به دلار با ثبات خود، گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاران سایر ارز های دیجیتال است، تا در زمانی که سایر ارز ها در حال سقوط هستند، دارایی خود را سریع تبدیل به تتر کنند و از ضرر بیشتر در امان بمانند. همچنین تتر را می توان به راحتی به هر ارز دیجیتالی یا فیاتی تبدیل کرد و بالعکس.

وضعیت قیمتی تتر: افزایشی

همه این مزایا، تتر را به ارز محبوبی تبدیل کرده است که سود زیادی به سرمایه گذاران خود و می رساند. اگرچه احتمال سقوط قیمت ارز دیجیتال تتر وجود دارد، ولی همچنان افراد زیادی این ارز را خرید فروش می کنند و هنوز هم این ارز جزو پر معامله ترین ارز های بازار است. برای جلوگیری از هر ضرر احتمالی، حتما تحلیل های متخصصان را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها