میانگین امتیازات ۵ از ۵

پول سازی در متاورس | تجربه پول سازی 3 کاربر

پول سازی در متاورس اخیراً به یک کلمه رایج در دنیای فناوری و فراتر از آن تبدیل شده است. این نشان دهنده مهاجرت بیشتر از دنیای واقعی به واقعیت دیجیتال است، و همچنین مکانی است که کاربران می توانند به لطف بلاک چین دارایی های مجازی خود را داشته باشند. بلاک چین، فناوری زیربنایی ارزهای دیجیتال، یک دفتر کل دیجیتال است که تراکنش ها را ثبت می کند و دارایی های دیجیتال را به صورت ایمن ردیابی می کند.

در متاورس، این دارایی‌ها می‌توانند هنر دیجیتال، شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی و حتی قطعاتی از زمین‌های مجازی باشند که در سال گذشته ارزش آن‌ها افزایش چشمگیری داشته است. در نوامبر 2021، یک قطعه زمین در دنیای مجازی Decentraland به قیمت 2.4 میلیون دلار فروخته شد.

برخی از پذیرندگان اولیه متاورس در حال کسب ثروت در زندگی واقعی در دنیای مجازی هستند – اگرچه این کار بدون خطر نیست.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار:  1.33 دلار  | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 77,918 تومان

تجربه متاورس از زبان کاربران

کوین کلارک “KevinOnEarth”

کوین کلارک می‌گوید که اولین بار پس از اینکه در طول همه‌گیری کووید-19 از جهان جدا شده بود، جذب متاورس شد. کلارک از متاورس برای ارتباط مجدد با مردم و رفتن به رویدادهای مجازی استفاده کرد در حالی که بسیاری از دنیای واقعی بسته شده بود.

قیمت ارز متاورسی گالا  به دلار:  0.04594 دلار  | قیمت ارز گالا به تومان: 2,686 تومان

او گفت: «این دقیقاً همان لحظه‌ای بود که فهمیدم چیزی که از ما گرفته شده است می‌تواند از طریق متاورس دوباره به آن دسترسی پیدا کند.

کلارک برای اولین بار در پایان سال 2020 زمینی را در دسنترالند به قیمت 700 دلار خریداری کرد. امروز او می گوید که می تواند بیش از 20000 دلار فروخته شود. کلارک از زمین خود برای ساخت ایستگاه خبری متاورس استفاده کرد. برنامه او، “گزارش Decentraland” به صورت زنده از توییچ پخش می شود. هدف او بازگو کردن داستان‌های پذیرندگان اولیه متاورس و مستندسازی تاریخ Decentraland است.

کلارک می گوید: «گفتم، من گزارشگر دسنترالند اینجا در صحنه هستم. “من در جایی حاضر شدم، شروع به مصاحبه با مردم کردم و فقط از آنها پرسیدم “چرا اینجا هستید؟چه چیزی الهام بخش شما چه بود؟

پول سازی در متاورس از کاربران

جیدن استیپ

دارایی‌های دیجیتالی که به تشکیل فراجهان کمک می‌کنند، به‌عنوان NFT یا توکن‌های غیرقابل تعویض شناخته می‌شوند. هر NFT یک دارایی دیجیتال کاملا منحصر به فرد است – برخلاف بیت کوین که قابل تعویض هستند. یک NFT می تواند به شکل قطعه زمین مجازی، موسیقی یا هنر دیجیتال باشد.

قیمت ارز متاورسی چیلیز به دلار:  0.154205 دلار  | قیمت ارز چیلیز به تومان: 9,016 تومان

جیدن استیپ، 15 ساله، هنرسازی را در ژوئیه 2020 آغاز کرد. کارهای او، کاملا دیجیتالی، از بازی‌های ویدیویی مانند کربی الهام گرفتند. در فوریه 2021، کمتر از یک سال پس از شروع، او تصمیم گرفت یکی از قطعات خود را تبدیل به یک فایل ان اف تی کند

او به یاد می آورد: «من در آن زمان حتی نمی دانستم NFT چیست. “من فقط آن را ساختم زیرا فکر می کردم جالب است.”

استیپ امیدوار بود که قطعه‌اش به قیمت 50 دلار فروخته شود، اما در عرض دو روز قیمت‌ها به صدها رسید. قطعه او سپس توجه FEWOCiOUS، یکی از محبوب ترین هنرمندان جهان NFT را به خود جلب کرد. FEWOCiOUS یک مناقصه عمومی برای کار Stipp ارائه کرد که باعث افزایش سرسام آور قیمت شد. در نهایت به قیمت 20 اتریوم فروخته شد – ارزش آن در آن زمان بیش از 30000 دلار بود. استیپ چهار قطعه دیگر در آن هفته ضرب کرد که هر NFT بیش از 30000 دلار فروخته شد.

استیپ می‌گوید: «من نمی‌دانم در سال گذشته چقدر پول به دست آورده‌ام، تنها چیزی که می‌دانم این است که فروش آن قطعاً در متاورس بیش از یک میلیون است.

برندا جنتری

برندا جنتری پس از بزرگ شدن در کنیا، بیش از یک دهه به عنوان پذیره نویس وام مسکن برای USAA کار کرد. او می‌گوید که عاشق کار در آنجا بود اما نیاز به شغل پولساز تری داشت.

جنتری گفت: «یکی از دوستانم در بانک سال گذشته بازنشسته شد. و او مدام می گفت: “هی دختر، فقط ادامه بده، تو 20 سال دیگر فرصت داری.” وقتی او این را گفت، فکر می‌کنم ناراحتم کرد.»
سینتیا دختر جنتری در دانشگاه علوم کامپیوتر خواند و شروع به علاقه مندی به فناوری بلاک چین کرد.

قیمت ارز متاورسی انجین کوین به دلار:  0.369185 دلار  | قیمت ارز انجین کوین به تومان: 21,586 تومان

جنتری گفت: “دخترم به کالج می رود و می گوید، “مامان، من علوم کامپیوتر را دوست ندارم. من مهندسی کامپیوتر را دوست ندارم.” ما در حال حاضر در مورد یک فناوری متفاوت صحبت می کنیم. ما در مورد بلاک چین صحبت می کنیم. و این به مکالمه ای تبدیل شد که هر بار که او در مورد آن صحبت می کرد، او را هیجان زده می کرد.”

او دخترش را در دنیای دارایی‌های دیجیتال دنبال کرد، ارزهای دیجیتال و NFT می‌خرید و در رسانه‌های اجتماعی به عنوان “Cryptomom” دنبال می‌کرد.

به زودی، Gentry درگیر مشاوره برای محصولات Web3 شد – Web3 فاز بعدی اینترنت پرطرفدار است، از جمله نوآوری‌هایی مانند NFT و ارزهای دیجیتال – و به سازندگان NFT در مورد نحوه راه‌اندازی محصولات مشاوره داد. پس از 15 سال کار در بانک، برندا توانست شغل خود را رها کند و به همراه دخترانش، Gentry Media Productions، یک شرکت بازاریابی NFT را راه اندازی کند.

جنتری می‌گوید: «قبل از اینکه وارد ارز دیجیتال بشوم، ماهیانه حدود 4000 دلار درآمد داشتم. “[اکنون] در بخش سرمایه‌گذاری، من به خوبی کار می‌کنم – جایی که در اینجا هفت رقمی هستم. اما بله، کارم خوب است. فقط همین را می‌گویم.”

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 09 خرداد 1403:58,402 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.998872 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,068,016,058 دلار

مارکت کپ تتر: 111,836,561,210 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها