میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز دیجیتال سوشی سواپ چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال سوشی سواپ: 65,482 تومان تومان
مارکت کپ ارز مجازی سوشی سواپ: 16,256,603,473,974 تومان تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی سوشی سواپ: افزایشی

خرید رمزارز مجازی سوشی سواپ (SUSHI) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی سوشی سواپ (SUSHI) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال سوشی سواپ (SUSHI) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

سوشی سواپ با نماد اختصاری SUSHI یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 281,324,256 دلار میلیون دلار، در رتبه 237 بازار قرار داشته و سهم 248,261,749 SUSHI از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی سوشی سواپ (SUSHI) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 1.13 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 39,068,596 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی سوشی سواپ (SUSHI) معادل 8.76% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

ارز دیجیتال سوشی سواپ چیست ؟ قبل از بررسی صرافی سوشی سوآپ و برای درک بهتر آن، به دلیل پیدایش صرافی های غیر متمرکز می پردازیم.

دلیل به وجود آمدن صرافی های غیر متمرکز این بود که، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال با هدف تمرکز زدایی در سیستم های مالی دنیا ساخته شدند. اما بعد از گذشت چند سال و گسترش صرافی های متمرکز اکثر کاربران به این باور رسیدن که این صرافی ها با دستکاری بازار مانع تحقق این اصل می شوند.

در نتیجه، صرافی های غیر متمرکز شکل گرفتند که در ادامه با نحوه کار یکی از این صرافی ها آشنا می شویم.

سوشی سوآپ، هم یک صرافی غیر متمرکز است که بر بستر بلاکچین اتریوم (دومین پروژه بزرگ ارز دیجیتال جهان) در سپتامبر 2020 توسط شخص ناشناسی با نام مستعار Chef Nomi راه اندازی شد.

توکن بومی صرافی سوشی سوآپ، (SUSHI) است که در زمان نگارش این مقاله جایگاه هفتاد و نهم بازار را به خود اختصاص داده.

سوشی سوآپ به عنوان، فورک صرافی غیر متمرکز یونی سوآپ وارد بازار شد به علاوه امکانات بیشتری نسبت به صرافی یونی سوآپ ارائه می دهد مثل افزایش پاداش برای شرکت کنندگان در شبکه توسط توکن SUSHI. همین طور با استفاده از ماهیت governance این توکن تأثیر کاربران بر عملیات و آینده صرافی را بیشتر می کند.

governance token: در توکن های حکمرانی توزیع قدرت و مدیریت دست یک نفر یا یک گروه نیست بلکه به عهده تمام دارندگان توکن هست (سازمان توزیع شده خود مختار).

این صرافی از یک نمونه بازارساز خودکار استفاده می کند به معنای اینکه کتاب های سفارش را به طور کامل حذف می شود و از یک الگوریتم قیمت گذاری برای قیمت گذاری ارزها استفاده می شود. در همین راستا از مشکلاتی مانند نقدینگی، که مبادلات سنتی غیرمتمرکز را مختل کرده اجتناب می کنند.

در عوض، سوشی سواپ هم همانند صرافی های غیرمتمرکز دیگر مثل Uniswap و Balancer از منابع نقدینگی کاربران که در استخرهای دیفای موجود هست استفاده می کند.

کاربران در ابتدا دارایی های خود را در قراردادهای هوشمند پروژهای دیفای قفل می کنند و معامله گران می توانند ارزهای رمزنگاری شده را از استخرها خریداری کنند و یا یک رمز ارز را با رمز ارز دیگر سوآپ (عوض) کنند.

این صرافی، یکی از تعداد فزاینده سیستم های مالی غیرمتمرکز دیفای است که به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به شخص ثالث و با امنیت بالا ارزهای دیجیتال را معامله کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 04 خرداد 1403:57,790 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 05 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها