میانگین امتیازات ۵ از ۵

چین لینک link با مون بیم Moonbeam ادغام می شود

چین لینک link

چین لینک link با مون بیم Moonbeam ادغام می شود تا داده های قیمت را در اختیار توسعه دهندگان Polkadot قرار دهد
درک یو، موسس Moonbeam، خاطرنشان کرد که این ادغام به پلتفرم آنها اجازه می دهد تا “بلوک های ساختمانی” را برای توسعه دهندگان DeFi فراهم کند.

قیمت ارز اتریوم به دلار:  3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 171,874,915 تومان

شبکه غیرمتمرکز اوراکل Chainlink (LINK) سرویس خود را به نام Chainlink Price Feeds to Moonbeam، یک پاراچین قرارداد هوشمند در Polkadot (DOT) یکپارچه کرده است تا داده‌ها را به توسعه‌دهندگان در پلتفرم ارائه دهد.

تیم چین لینک  link در نسخه‌ای که برای Cointelegraph ارسال شده است، خاطرنشان کرد که اجرای زنده در Moonbeam به کسانی که در این پلتفرم ساخت می‌کنند این امکان را می‌دهد تا به اطلاعات قیمتی که از صرافی‌های مختلف جمع‌آوری و جمع‌آوری شده است، دسترسی داشته باشند. این به توسعه دهندگان مالی غیرمتمرکز (DeFi) اجازه می دهد تا دقت قیمت را به برنامه های غیرمتمرکز خود (DApps) بیاورند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,567,476,251 تومان

درک یو، بنیانگذار Moonbeam، اشاره کرد که دسترسی به قیمت دارایی های خارج از زنجیره کاربردهای زیادی در DeFi دارد، اما مقاومت در برابر حملات و دستکاری در داده های قیمت دشوار است. با این حال، بنیانگذار Moonbeam معتقد است که Chainlink قادر به حل این مشکل است و می تواند به توسعه دهندگان DeFi در پلتفرم خود کمک کند. او توضیح داد که:

این ادغام چین لینک  link یکی از آخرین ادغام‌هایی است که برای ارائه مجموعه‌ای کامل از بلوک‌های سازنده به توسعه‌دهندگان Moonbeam DeFi مورد نیاز است.

خرید تتر usdt  به دلار1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 56,756 تومان

نیکی آریاسینگه، مدیر اجرایی Chainlink، حمایت خود را از توسعه دهندگان Moonbeam ابراز کرد. Ariyasinghe تاکید کرد که این ادغام به توسعه دهندگان Polkadot اجازه می دهد تا موارد استفاده جدید را در پلتفرم های DeFi متصل به هم ایجاد کنند. برای مشاهده دسته بندی ارز های دیجیتال روی این صفحه کلیک کنید.

قیمت چین لینک link

قیمت چین لینک  link

در اوایل ماه ژوئن، قیمت چین لینک  link روند نزولی خود را شکست و زمانی که تیم آن نقشه راه جدیدی را اعلام کرد، به 9 دلار رسید. علاوه بر این، چین لینک  link همچنین به این خبر گفته است که LINK staking در Chainlink Economics 2.0 پروژه گنجانده خواهد شد. این به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا شبکه چین لینک  link را با توکن‌های LINK پشتیبان‌گیری کنند و به آن امکان می‌دهد «امنیت اقتصادی-کریپتو» را افزایش دهد. برای مشاهده پکیج های تخفیف خورده تتر، وارد صفحه ی خرید تتر ارزان شوید.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,657,079 تومان

هفته گذشته، Chainlink، Chainlink Keepers و همچنین Chainlink Verifiable Random Function (VRF) را به شبکه Avalanche (AVAX) آورده است. این ادغام قراردادهای هوشمند خودکار و یک تولید کننده اعداد تصادفی تأیید شده را برای برنامه های کاربردی ساخته شده در بالای Avalanche فراهم می کند. Emin Gün Sirer موسس Ava Labs گفت که این تجربه توسعه دهندگان و کاربران را ساده می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها