میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز دیجیتال آوه چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال آوه: 5,112,607 تومان تومان
مارکت کپ ارز مجازی آوه: 75,731,202,802,864 تومان تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی آوه: افزایشی

خرید رمزارز مجازی آوه (AAVE) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی آوه (AAVE) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال آوه (AAVE) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

آوه با نماد اختصاری AAVE یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 1,334,423,506 دلار میلیون دلار، در رتبه 66 بازار قرار داشته و سهم 14,812,638 AAVE از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی آوه (AAVE) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 90.09 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 65,285,197 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی آوه (AAVE) معادل 3.88% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید.

ارز دیجیتال آوه چیست؟
آوه یکی از معروف ‌ترین پلتفرم ‌های امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) است که به افراد امکان می دهد وام ارزهای دیجیتال بگیرند. در واقع یکی از اولین و پیشروترین پروتکل‌ های مالی غیرمتمرکز بلاکچین هست.

عرضه اولیه آن توسط استانی کولچوف در نوامبر 2017 برگزار شد و 16.2 میلیون دلار با فروش یک میلیارد توکن آوه جمع آوری کرد. در آن زمان، 23 درصد از توکن های آوه به بنیانگذاران و پروژه آن اختصاص داده شد.

آوه با نماد اختصاری (AAVE) در زمان نگارش این مقاله جایگاه چهل و پنجم بازار را به خود اختصاص داده و یکی از بزرگترین پروژه ها از نظر ارزش کل رمزنگاری قفل شده هست.

پروتکل غیرمتمرکز آوه خدماتی در زمینه وام‌دهی و وام‌گیری ارزهای دیجیتال بر بستر شبکه اتریوم ارائه می‌کند و امکاناتی مانند کسب سود از تامین نقدینگی، وام‌دهی و وام‌گیری، وام‌های فوری بدون وثیقه، سواپ، استیکینگ و… را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

به زبان ساده، استخرهای نقدینگی آوه جایی برای وثیقه گذاری و وام گرفتن هستند. هر کاربر با تامین نقدینگی استخرها شرایط وام گرفتن را برای دیگران فراهم می‌کند و بابت این کار، پاداش می‌گیرد.

دارایی‌ که شما در پروتکل قرار می‌دهید در یک قرارداد هوشمند وارد می‌شود. کد این قرارداد به صورت عمومی، منبع باز و رسمی از سوی حسابرسان شخص ثالث حسابرسی می‌شود. هر زمان که بخواهید می‌توانید دارایی‌تان را از آوه خارج کنید.

این بدان معناست که کاربران آوه برای مدیریت دارایی خود نیازی به اعتماد به موسسه (بانک) یا شخص خاصی ندارند. آنها فقط باید اطمینان داشته باشند که قرارداد هوشمند همانطور که نوشته شده اجرا می شود.

هم چنین این توکن قابلیت governance دارد که تأثیر کاربران بر عملیات و آینده آن را بیشتر می کند.

governance token: در توکن های حکمرانی توزیع قدرت و مدیریت دست یک نفر یا یک گروه نیست بلکه به عهده تمام دارندگان توکن هست (سازمان توزیع شده خود مختار).

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها

ارز دیجیتال آوه چیست؟