میانگین امتیازات ۵ از ۵

 ApeCoin ایپ کوین چیست و چگونه کار می کند؟

دارندگان توکن APE تصمیمات حاکمیتی جمعی می گیرند، رای می دهند و در مورد موضوعاتی مانند تخصیص بودجه، چارچوب قوانین، مشارکت، انتخاب پروژه و موارد دیگر تصمیم می گیرند.

سه ماهه اول سال 2022 مملو از صحبت ها در مورد ApeCoin ایپ کوین بود، یک ارز دیجیتال که به عنوان ارز بومی Bored Ape Yacht Club (BAYC) که توسط Yuga Labs ساخته شده است، پذیرفته شده است. از زمانی که  ApeCoin DAO ایپ کوین ادر آوریل 2021 به وجود آمد، BAYC در میان مجموعه‌های برتر توکن غیرقابل تعویض (NFT) با جامعه‌ای پر جنب و جوش بوده است.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار:  1.29 دلار 

قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 73,009 تومان

مجموعه BAYC میمون هایی را به نمایش می گذارد که به ظاهر خسته به نظر می رسند. بسته به روحیه و انتخاب خود، می توانید این میمون ها را تا ریزترین جزئیات انتخاب کنید. سرمایه گذاران در سراسر جهان پول خود را برای این آثار هنری گذاشته اند و خریدارانی مانند جاستین بیبر و امینم از جمله خریداران هستند.

ApeCoin ایپ کوین به عنوان یک فرمان ERC20 و توکن ابزاری اکوسیستم APE، توسط یک سازمان مستقل غیرمتمرکز یا DAO اداره می شود. هر کسی که ارز را در دست دارد، مجاز است رای خود را در مورد تصمیمات مربوط به حاکمیت به صندوق بیندازد.

خرید apecoin ایپ کوین

اکوسیستم ApeCoin ایپ کوین چیست؟ معرفی 2 زیر مجوعه از ایپ

شاید برای شما جالب باشد که چه کسی پشت ApeCoin ایپ کوین  قرار دارد. دارندگان جامعه ApeCoin  و محصولات/خدمات مختلف که از ارز دیجیتال استفاده می‌کنند، در مجموع اکوسیستم APE را تشکیل می‌دهند. Yuga Labs که در سال 2021 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در میامی، فلوریدا قرار دارد، نامی برجسته در NFT ها و کلکسیون های دیجیتال است.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند به دلار:  0.436493 دلار 

قیمت ارز دیسنترالند به تومان: 24,772 تومان

آزمایشگاه یوگا که به عنوان خالق باشگاه قایق بادبانی Bored Ape شناخته شده است، به عنوان یک عضو انجمن در ApeCoin DAO خدمت می کند. آنها ApeCoin ایپ کوین را به عنوان نشانه اصلی خود در پروژه هایی که انجام می دهند پذیرفته اند. بیایید اطلاعات مختصری در مورد مجموعه های NFT که بخشی از اکوسیستم APE هستند بیاموزیم.

Bored Ape Yacht Club (BAYC)

باشگاه قایق بادبانی میمون خسته که در آوریل 2021 راه اندازی شد، دارای 10000 میمون منحصر به فرد است که در بلاک چین اتریوم زندگی می کنند. هر یک از این مجموعه های دیجیتال منحصر به فرد دارای ظاهر، سبک و کمیاب متفاوتی است. این مجموعه تصاویر پروفایل میمون های کارتونی را به نمایش می گذارد.

Bored Ape Kennel Club (BAKC)

Bored Ape Kennel Club (BAKC)  که در ساعت 6:00 بعد از ظهر به وقت شرق در 25 ژوئن 2021 راه اندازی شد، مجموعه ای از NFT های سگ است که در دسترس تک تک اعضای BAYC قرار گرفته است. دارندگان هر Bored Ape NFT می توانند یک Club Dog NFT تصادفی اتخاذ کنند، در حالی که فقط هزینه بنزین را پرداخت می کنند. BAKC NFT ها نیز موارد کمیاب خاص خود را دارند.

قیمت ارز متاورسی گالا  به دلار:  0.044677 دلار 

قیمت ارز گالا به تومان: 2,536 تومان

متاورس دیگر

در پایان آوریل 2022، آزمایشگاه‌های یوگا شروع به ضرب زمین‌های متاورس دیگر ساید کردند. در عرض 45 دقیقه، املاک مجازی به ارزش 100000 دلار رسید و در مجموع 320 میلیون دلار جمع آوری کرد و BAYC را تبدیل به NFT کرد که بیشترین فروش را به دست آورد.

ApeCoin  ایپ کوین  چگونه کار می کند؟

دارندگان توکن APE تصمیمات حاکمیتی را به طور جمعی اتخاذ می کنند، رای خود را به صندوق می اندازند و در مورد موضوعاتی مانند تخصیص بودجه، چارچوب قوانین، مشارکت، انتخاب پروژه و موارد دیگر تصمیم می گیرند. بنیاد ApeCoin تصمیمات حاکمیتی گرفته شده توسط جامعه را اجرا می کند.

قیمت ارز متاورسی چیلیز به دلار:  0.129371 دلار 

قیمت ارز چیلیز به تومان: 7,342 تومان

به عنوان نماینده قانونی DAO، بنیاد ApeCoin ایپ کوین رشد اکوسیستم را تسهیل می کند. این بنیاد دارای یک نهاد ویژه به نام هیئت مدیره است که دیدگاه های جامعه را اجرا می کند. هیئت APE متشکل از پنج عضو از جامعه فناوری و رمزنگاری است. دارندگان ApeCoin سالانه به اعضای هیئت مدیره جدید رای می دهند.

ApeCoin ایپ کوین  برای چه مواردی استفاده می شود؟

ApeCoin  ایپ کوین  به عنوان یک نشانه حکومتی و کاربردی، اهداف متعددی را در اکوسیستم انجام می دهد. موارد استفاده ApeCoin شامل امکان مشارکت دارندگان در مدیریت DAO و امکان دسترسی به ویژگی‌های انحصاری اکوسیستم مانند بازی‌ها، رویدادها، کالاها و خدمات است.

قیمت ارز متاورسی انجین کوین به دلار:  0.297267 دلار 

قیمت ارز انجین کوین به تومان: 16,870 تومان

ApeCoin  ایپ کوین که به طور یکسان با هر ارز Web3 دیگری طراحی شده است، می تواند برای پرداخت استفاده شود. ApeCoin از نظر فنی توسط اکثر بازرگانان قابل قبول است زیرا یک توکن فراگیر ERC20 است. همچنین از این ارز به عنوان پاداش NFT استفاده می شود و دارندگان BAYC APE رایگان دریافت می کنند که می توانند بلافاصله آن را نقد کنند.

توسعه دهندگان شخص ثالث از ApeCoin ایپ کوین برای ایفای نقش در اکوسیستم و گنجاندن توکن در خدمات، بازی ها و پروژه های مختلف خود استفاده می کنند. به عنوان مثال، در Benji Bananas از برندهای  Animoca، یک بازی موبایلی بازی برای کسب درآمد (P2E)، ارز به عنوان انگیزه ای برای بازیکنان در نظر گرفته می شود. آن‌ها می‌توانند هنگام بازی توکن‌های ویژه‌ای کسب کنند و این توکن‌ها را با ApeCoin ایپ کوین مبادله کنند.

با ApeCoin ایپ کوین  که قرار است با متاورس آینده Otherside ادغام شود، که می تواند امسال آن را به یک ارز متاورس پرتقاضا تبدیل کند. این امر ApeCoin را به یک توکن تراکنش در بازارهای متاورس تبدیل می کند. اگر Metaverse دارای عناصر P2E باشد، ممکن است برای پاداش دادن به بازیکنان نیز استفاده شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها