میانگین امتیازات ۵ از ۵

کاربران گرامی:

ارز همستر و تپ سواپ طی چند روز آتی در صرافی علی بابا لیست خواهند شد و از این لینک می توانید ثبت نام نمایید.

توکن اجتماعی Social Token چیست؟

توکن اجتماعی Social Token انواعی از ارزهای دیجیتال هستند که گروهی جدید از توکن های فعال در حوزه بلاک چین به حساب می آیند. ارزش این توکن های اجتماعی از شهرت یک فرد، برند یا اجتماع به دست می آید و در واقع پشتیبان آن ها اعتبار یک فرد، برند یا جامعه می باشد.

از مهم ترین کاربرد های این توکن، کسب درآمد برای سرمایه گذاران خود است. افزایش اثر شبکه و حذف اشخاص ثالث و واسطه ها از دیگر مزایای این ارز محسوب می شوند. امروزه افراد زیادی به سرمایه گذاری روی بازار های ارزدیجیتالی روی آورده اند و همین استقبال عمومی سبب رونق بازار ارزهای دیجیتالی شده است. توکن ها انواع مختلفی دارند، برای مثال، توکن اجتماعی Social Token و توکن nft  از انواع آنها می باشد.

قیمت ریپل به دلار:  0.479108 دلار  | قیمت ریپل به تومان:

مزایای توکن اجتماعی Social Token

توکن های اجتماعی همانند توکن غیر قابل تعویض nft نوعی جدید از دارایی های دیجیتال به حساب می آیند. این توکن ها کاربردهای زیادی دارند. یکی از کاربردهای این توکن ها، کسب درآمد برای سرمایه گذاران است. این توکن ها حتی می توانند به عنوان کوپن تخفیف نیز مورد استفاده قرار بگیرند و برای خرید لوازم جانبی مثل کلاه، محصولات آرایشی، پیراهن و.. استفاده شوند.

قیمت تتر به دلار:  0.999501 دلار  | قیمت تتر به تومان: 59,230 تومان

افزایش اثر شبکه از دیگر مزایای توکن اجتماعی Social Token می باشد. این مفهوم به معنای ارزشمندتر شدن یک محصول با کمک سایر افراد است. در واقع با کمک جامعه قوی این توکن ها ارزش پیدا می کنند.

توکن های اجتماعی بر روی بستر شبکه های بلاک چینی حفظ می شوند که همین امکان تقلب و دستکاری در آن ها را تقریبا به صفر می رساند.

این توکن ها که نوعی از رمز ارزها به شمار می آیند، به افرادی که قصد جمع کردن سرمایه دارند، اجازه می دهد تا به جای این که منتظر فروش محصولاتشان شوند، تعدادی از توکن های اجتماعی خود را بفروشند. جذب سرمایه بدون نیاز به شخص ثالث و واسطه ها نیز از دیگر مزایای توکن اجتماعی Social Token می باشد.

قیمت پولکادات به دلار:  6.38 دلار  | قیمت پولکادات به تومان: 377,933 تومان

انواع توکن اجتماعی Social Token

انواع توکن اجتماعی Social Token

یکی از انواع توکن های اجتماعی، توکن های پلتفرم های اجتماعی می باشد. پلتفرم هایی وجود دارند که امکان معامله سوشال توکن ها و ایجاد آن ها را برای کاربران ممکن می سازند. این پلتفرم ها توکن های اجتماعی را عرضه کردند تا کاربران زیادی را به خود جذب کنند.

قیمت شیبا به دلار:  0.000021 دلار  | قیمت شیبا به تومان: 1 تومان

توکن های کامیونیتی از دیگر انواع این توکن ها هستند. این توکن ها تعلق به یک انجمن یا گروه را نشان می دهند. توکن های شخصی از دیگر انواع توکن اجتماعی Social Token هستند.

توکن های اجتماعی خود به توکن های پلتفرم Whale و پلتفرم Rally تقسیم می شوند.

پلتفرم ویل یکی از پلتفرم هایی هست که افراد با خریدن توکن های آن، در این پلتفرم عضو می شوند و از خدمات آن استفاده می کنند. این پلتفرم در سال ۲۰۲۰ توسط ویل شارک راه اندازی شد.

قیمت چین لینک به دلار:  15.31 دلار  | قیمت چین لینک به تومان: 907,342 تومان

آینده توکن های اجتماعی

امروزه افراد و برندهای معروف و معتبر زیادی از طریق توکن غیر قابل معاوضه nft  و توکن های اجتماعی به کسب و کار خود رونق می دهند. برخی معتقدند این توکن ها عمر چندانی ندارند اما در مقابل عده ای بر این باورند که این توکن ها تبدیل به ترند های بازار ارزدیجیتال می شوند و می توانند موفقیت زیادی را کسب کنند. این توکن ها امکان کسب درآمد را به تمامی افراد و برند ها می دهد و افراد با کمک آن دیگر به نهاد هایی واسطه  برای کسب درآمد نیازندارند.

قیمت الگورند به دلار:  0.155676 دلار  | قیمت الگورند به تومان: 9,225 تومان

برای سرمایه گذاری روی این توکن ها نیاز به یک تحلیل فاندامنتال و درست دارید. در این راه حتما از متخصصین و افراد باتجربه کمک بگیرید و با عجله دست به خرید و فروش این توکن ها نزنید. آینده توکن اجتماعی Social Token نیز مانند سایر ارزهای دیجیتالی نامعلوم است و نمی توان با اطمینان کامل راجع به آن ها سخن گفت. ممکن است با سرمایه گذاری در آن ها به سود زیادی برسید و حتی ممکن است دچار ضرر شوید.

قیمت فایل کوین به دلار:  5.41 دلار  | قیمت فایل کوین به تومان: 320,584 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 26 خرداد 1403:59,230 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.999501 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 52,869,124,076 دلار

مارکت کپ تتر: 112,487,855,188 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 26 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها