میانگین امتیازات ۵ از ۵

اکسی اینفینیتی Axie Infinity و افت 90 درصدی

اکسی اینفینیتی Axie Infinity علیرغم کاهش قیمت 90 درصدی در حال حاضر، با خطر زیان‌های عمیق‌تری مواجه است

قیمت ارز متاورسی ی اینفینیتی به دلار: 8.06 دلار  | قیمت ارز ی اینفینیتی به تومان: 463,656 تومان

Axie Infinity پس از رسیدن به قیمت 172 دلار در نوامبر 2021، تقریباً 90 درصد کاهش یافته است.

اصلاح شدید AXS آن را به یکی از بدترین دارایی های دیجیتالی در میان ارزهای دیجیتال با رتبه برتر تبدیل کرده است. علاوه بر این، با توجه به ترکیبی از کاتالیزورهای فنی و اساسی که در زیر فهرست شده‌اند، ممکن است در ماه‌های آینده کاهش بیشتری داشته باشد.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار:  1.83 دلار  | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 105,129 تومان

تعداد بازیکنان کم تقاضای AXS را کاهش می دهد

برای جمع‌بندی، AXS به عنوان یک نشانه تسویه حساب در اکوسیستم بازی Axie Infinity عمل می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا توکن‌های غیرقابل تعویض بومی (NFT)، مجموعه‌ای از حیوانات خانگی دیجیتال به نام «Axies» را خریداری کنند.

همچنین به عنوان یک نشانه کاری عمل می کند که بازیکنان می توانند برای پرورش Axies جدید خرج کنند.

قیمت ارز متاورسی سندب به دلار:  0.514524 دلار  | قیمت ارز سند ب به تومان: 29,593 تومان

کاربران جدیدی که وارد اکوسیستم Axie Infinity می شوند به Axies نیاز دارند تا آنها را در نبرد با سایر Axies قرار دهد. هنگامی که آنها برنده می شوند، پلتفرم به آنها توکن بومی دیگری به نام Smooth Love Potion (SLP) پاداش می دهد در حالی که برنده شدن در مسابقات بزرگتر به آنها AXS می دهد.

در نتیجه، بازیکنان قدیمی Axie Infinity برای حفظ تقاضا برای Axies به بازیکنان جدید متکی هستند.

برای خرید تتر ارزان وارد صفحه پکیج های تخفیف خورده تتر شوید.

در غیر این صورت، آن‌ها می‌توانند ریسک فروش بازیکنان قدیمی SLP و AXS خود را در بازارها (مثلاً صرافی‌های رمزنگاری) به خطر بیندازند، بنابراین فشار نزولی به نرخ‌های آن‌ها اضافه می‌شود.

اما زمانی که ارزش‌گذاری توکن‌های بومی Axie Infinity کاهش می‌یابد، جذابیت بازی برای بازیکنان جدید را نیز کم می‌کند، که همچنان باید برای Axies پول پرداخت کنند تا بتوانند واحدهای SLP و AXS با ارزش کمتری به دست آورند.

اکوسیستم Axie Infinity مراحلی را طی کرده است، همانطور که در بالا ذکر شد، در سال 2022، با کاهش تعداد بازیکنان آن در ژوئن از 63،240 در ژانویه به 8950 بازیکن در ماه ژوئن – طبق داده های ارائه شده توسط Dapp Radar، تقریباً 85٪ کاهش یافته است. جالب اینجاست که این همزمان با کاهش 80 درصدی قیمت AXS در همان دوره است.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند به دلار:  0.502854 دلار  | قیمت ارز دیسنترالند به تومان: 28,922 تومان

به طور همزمان، حجم درون پلتفرم Axie Infinity که پس از ارزیابی داده های زنجیره رونین آن اندازه گیری شد، از 300 میلیون دلار در سپتامبر 2021 به تنها 2.12 میلیون دلار در ژوئن 2022 کاهش یافته است.

در همان زمان، مدیران ارشد پروژه بی سر و صدا بیانیه ماموریت «بازی برای کسب درآمد» خود را به «بازی و کسب درآمد» تغییر دادند و رئیس محصول جدید آن، فیلیپ لا، در پست آگوست 2021 خود اعتراف کرد که «ی Infinity ابتدا باید یک بازی باشد.”

مشکل Axie این است که همیشه یک ابزار گمانه‌زنی پیچیده در لفاظی در مورد سرگرمی و اجتماع بوده است. توسعه‌دهندگان می‌خواهند که آن را به یک بازی تبدیل کند، در حالی که اکثر بازیکنان از ابتدا آن را به عنوان یک بازی نمی‌دانستند. وقتی درآمد متوقف می شود، بازی متوقف می شود.

قیمت ارز متاورسی اوه گوچی به دلار:    | قیمت ارز اوه گوچی به تومان:

قیمت ی اینفینیتی Axie Infinity

تورم افزایش می یابد

داده های جدید تورم بیشتر احساسات صعودی را در سراسر ارزهای دیجیتال با رتبه برتر کاهش داده است، که به هر طریقی، چشم انداز نزولی AXS را تقویت می کند.

شایان ذکر است، شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) با سرعت سالانه 8.6 درصد در ماه مه در مقابل 8.3 درصد در ماه قبل افزایش یافت و نگرانی سرمایه گذاران را از اینکه فدرال رزرو مجبور به افزایش شدید نرخ بهره در ماه های آینده شود، افزایش داد. دارایی‌های پرریسک‌تر را در کل پایین‌تر می‌آورد.

قیمت ارز متاورسی اس ال پی به دلار:  0.00376 دلار  | قیمت ارز اس ال پی به تومان: 216 تومان

AXS پس از انتشار این گزارش در 10 ژوئن 7.5 درصد کاهش یافت و در 11 ژوئن 7 درصد دیگر سقوط کرد و به پایین ترین سطح سه هفته ای خود یعنی 16.79 دلار رسید. چشم انداز کاهش نقدینگی نقدینگی، به رهبری سیاست های جنگ طلبانه فدرال رزرو، می تواند منجر به زیان بیشتر برای توکن Axie Infinity شود.

قیمت AXS به زیر پشتیبانی کلیدی می‌رسد

هجوم فاندامنتال های منفی قیمت AXS را به زیر سطح حمایت کلیدی رسانده است که ممکن است در هفته های آینده منجر به حرکت های نزولی طولانی شود.

AXS در این هفته به زیر محدوده حمایتی 18 تا 19 دلار سقوط کرد، که در محدود کردن تلاش‌های نزولی آن از ابتدای ماه مه مؤثر بود. همچنین، همانطور که در زیر نشان داده شده است، آزمایش محدوده به عنوان پشتیبانی با یک دوره صعودی تقریباً 800٪ بین جولای 2021 و نوامبر 2021 دنبال شد. برای مشاهده دسته بندی ارز های متاورسی وارد صفحه شوید.

قیمت ارز متاورسی آلیس به دلار:  1.54 دلار  | قیمت ارز آلیس به تومان: 88,536 تومان

اکنون، مسیر کمترین مقاومت برای AXS به سمت نزولی به نظر می رسد و هدف نزولی بعدی در حدود 9 دلار تا سپتامبر 2022، بیش از 50 درصد کمتر از قیمت امروزی است. قابل ذکر است که سطح 9 دلار در جلسه آوریل تا ژوئن 2021 به عنوان مقاومت عمل کرد.

برعکس، یک نشانه صعودی از الگوی بالقوه “گوه نزولی گسترش” (DBW) AXS در بازه زمانی هفتگی می آید که توسط نوسان توکن بین دو خط روند واگرا و در حال نزول تایید شده است.

تحلیلگران سنتی DBW را به عنوان یک الگوی برگشت صعودی در نظر می گیرند که به عنوان یک قاعده تحلیل تکنیکال، پس از شکسته شدن قیمت از خط روند بالایی سازه و افزایش به اندازه حداکثر ارتفاع الگو، حل می شود، همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 06 اسفند 1402:57,509 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.999877 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 34,192,337,984 دلار

مارکت کپ تتر: 97,898,679,724 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 07 اسفند 1402 ◀️ افزایشی

بر چسب ها

</