میانگین امتیازات ۵ از ۵

توکن BOND با رشد ۸۰۰ درصدی

توکن BOND توکن بومی ارز دیجیتالی پروتکل بارن بریج می باشد. امروزه ارزهای دیجیتالی زیادی به بازار آمده اند که این موضوع سبب گیج شدن سرمایه گزاران تازه وارد شده است. در واقع هر نوع ارز دیجیتالی ویژگی های خاص و کاربردهای خود را دارد که با توجه به آن ویژگی و کاربرد ها باید دست به خرید بزنید. یک تجزیه و تحلیل درست از بازار ارز می تواند سبب سرمایه گزاری بسیار سودآوری برای سرمایه گزار خود بشود. ارز دیجیتالی بارن بریج یک ارز دیجیتالی محبوب می باشد که کاربردهای آن باعث استقبال سرمایه گزاران از این ارز شده است. تیم توسعه دهنده این ارز به دنبال پدید آوردن پلتفرم مشتقی هستند که در برابر هر گونه نوسانی خوب عمل کند.

قیمت توکن BOND به دلار: 3.15 دلار | قیمت توکن BOND به تومان: 179,032 تومان

پروتکل بارن بریج

امروزه بازار های ارزهای دیجیتالی رونق زیادی گرفته است و ارزهای دیجیتالی معاملات را آسان تر کرده اند و سرعت زیادی نیز به معاملات بخشیده اند. توکن BOND توکن بومی ارز دیجیتالی بارن بریج می باشد. بارن بریج با نماد اختصاری BOND از ارزهای دیجیتالی ای است که نوعی پروتکل برای توکینزه کردن ریسک مالی غیر متمرکز می باشد. برای خرید تتر ارزان وارد صفحه پکیج های تخفیف خورده تتر شوید.

این ارز در تاریخ 2019 توسط افرادی به اسم های تروی موری و تایلر وارد، راه اندازی شد و در سال ۲۰۲۰ توکن های خود را وارد بازار کرد. این ارز دیجیتالی توانست سرمایه زیادی را هم بدست آورد.

پروتکل این ارز دیجیتالی بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شده است و CDO هسته اصلی توکن BOND است.

قیمت ارز اوالانچ به دلار: 35.21 دلار | قیمت ارز اوالانچ به تومان: 1,998,376 تومان

قیمت توکن bond

ویژگی های ارز دیجیتال BOND

تقسیم ریسک از ویژگی های ارز دیجیتال BOND است که با هسته CDO خود، ریسک ها را از بالا به پایین تقسیم می کند و درنتیجه نرخ بازده قابل کنترل تری را به سرمایه گزاران خود ارائه می دهد و این در حالیست که تاکنون پروتکل دیگری، این ویژگی را ارائه نکرده است. اما مدیریت ریسک ارز دیجیتالی بارن بریج به چه صورت است؟ بارن بریج ریسک را به واحد های کوچکتری تقسیم می کند و در واقع با ایجاد بسته‌های ریسک، امکان یک سرمایه گزاری مبتنی بر میزان دلخواه ریسک را می دهد.

پروتکل بارن بریج همچنین توانایی پوشش همه‌ی ریسک های موجود در بازارهای مالی را نیز دارد. توکن BOND مبتنی بر شبکه ERC20 می باشد.

توزیع جریان وجوه نقد از دیگر ویژگی های ارز دیجیتال BOND می باشد که همین ویژگی سبب استقبال بسیاری از سرمایه گزاران از این ارز شده است.

قیمت ارز پولیگان به دلار: 0.694042 دلار | قیمت ارز پولیگان به تومان: 39,388 تومان

رشد ۸۰۰ درصدی توکن BOND

با رشد 800 درصدی توکن BOND سرمایه گزاران زیادی به فکر سرمایه گزاری روی ارز دیجیتالی افتادند و برخی به فکر استفاده از این ارز به عنوان جبران سرمایه گزاری های قبلی خود افتادند. این ارز در ۴ مرداد به قیمت ۲۰ دلار رسید.

برخی از محصولات این پروتکل به سرمایه‌گزاران امکان می‌دهد بازدهی استخر‌های وثیقه‌گذاری پروژه‌های دیگری را با نرخی ثابت تضمین کنند. برای مشاهده اطلاعات کوین مارکت کپ تمامی ارزهای دیجیتال وارد صفحه ی تابلوخوانی ارز های دیجیتال شوید.

اسمارت آلفا که آخرین محصول بارن بریج است امکان پوشش ریسک را در برابر نوسانات قیمتی برای کاربران خود فراهم می کند و اهرم معاملاتی را هم در زمان روند صعودی به کاربران خود ارائه می دهد.

این ارز ویژگی های جذابی دارد که می تواند مورد استفاده سرمایه گزاران مختلفی قرار بگیرد اما نباید فراموش کرد که امروزه ارز های مختلفی به بازار آمده اند که هر کدام مورد استفاده متفاوتی دارند. در واقع یک سبد با ارز های دیجیتالی مختلف می تواند راه امن تری از سرمایه گزاری تمام دارایی روی یک ارز باشد، هرچند که ممکن است عکس این راه یعنی سرمایه گزاری روی یک ارز خاص بسیار پرسود تر تمام شود و شخص را به سود کلانی برساند.

توکن BOND یک ارز دیجیتالی مناسب برای سرمایه گزاری می باشد که با رشد 800 درصدی خود توجه زیادی را به خود جلب کرد.

قیمت ارز یونی سواپ به دلار: 7.50 دلار | قیمت ارز یونی سواپ به تومان: 425,864 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها