میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز shinja چیست؟

ارز shinja یک توکن درآمد غیرفعال انقلابی است که هدف آن انقلابی کردن DeFi با ساخت بلاک چین شخصی و ارائه یک مبادله چند زنجیره ای در بین اتریوم، بایننس، کرونوس و Polygon است. متعهد می شود که حوزه کریپتو را تغییر دهد، و آن را ایمن، صادقانه و اطلاعات بیشتری برای خریداران معمولی و وظایف بررسی شده، با تخیل و پیش بینی افزایش به پروتکل اصلی DeFi، یک فروشگاه یک مرحله ای برای همه بازرگانان در EVM- می کند. شبکه‌های سازگار، و آغاز دوره خرید و فروش ارزهای دیجیتال کاربرپسند و شهودی برای تازه‌کاران و متخصصان DeFi.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,884,933 تومان

ارزش مالی ارز shinja در 4 وظیفه اصلی که در حال حاضر ایجاد می کند، نشان می دهد که شامل یک DEX چند زنجیره ای به نام DojoSwap، بلاک چین شخصی کوساری (Okay-Chain)، یک 2FA Katana Pockets داخلی و یک اکوسیستم دیجیتال P2E به نام دوجوورس.

DojoSwap دقیقاً اینجاست تا ابزارهای کاربرپسند را در سراسر شبکه‌های سازگار با EVM در DeFi حمل کند، احتمالاً بر روی یک سیستم غیرمتمرکز AMM ایجاد می‌شود که از استخرهای شنای نقدینگی استفاده می‌کند که توسط مشتریان تامین می‌شود تا معاملات ارزهای دیجیتال بدون درز را در تعدادی از زنجیره‌ها امکان‌پذیر کند.

بلاک چین کوساری که از بلاک چین اتریوم فورک شده است، بلاک چین اثبات سهام شیبنوبی است که از شبکه اصلی کوساری، شبکه آزمایشی و کاوشگر کوساری تشکیل شده است. در مقایسه با اتریوم، هزینه‌های بنزین ارزان‌تر و تراکنش‌های زودتر را تامین می‌کند.

مقالات دیگر: ارز ریوشی چیست؟

Katana Pockets یک جیب ورزشی تغییر دهنده 2FA (تأیید هویت دو شماره) است که می تواند با بلاک چین و DEX شیبنوبی ترکیب شود. این نیاز به کدی دارد که از برنامه احراز هویت مصرف کننده زودتر از زمانی که هر تراکنشی از جیب آنها انجام شود وارد شود.

قیمت ارز تتر به دلار1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

و در نهایت، Dojoverse مکانی است که به مشتریان اجازه می دهد تا به Metaverse واقعی دیجیتال Shibnobi وارد شوند. هنگامی که مصرف کننده وارد می شود، خود را در DojoDisc کشف می کند. از آنجا، مصرف کننده توانایی کشف تمام مسائل ShibnobiStyle و کشف دایرکتوری های مؤسسات در دیسک های مختلف در Dojoverse را خواهد داشت.

درباره ارز shinja

ارز shinja نشانه بومی شیبنوبی است. کل ارائه SHINJA 69 سکستیلیون است (یعنی 69,000,000,000,000,000,000) و تقریباً همه این توکن ها ممکن است برای نقدینگی در UniSwap، FEGex و صرافی های مختلف استفاده شوند. کل 13 درصد از هر تراکنش مالیات تعلق می گیرد، 5 درصد آن بلافاصله به استخر نقدینگی می رود تا بی وقفه ارزش سرمایه گذاری را تقویت کند، 3 درصد آن بلافاصله به نسبت هر تراکنش به هر دارنده می رسد و 5 درصد باقیمانده برای ارائه می شود. تبلیغات اضافی و بازاریابی سرمایه گذاری.

مقالات دیگر: ارز frzss چیست؟

ممکن است در ساعت 21:00 (UTC+8) 30 ژانویه 2022 در LBank Change فهرست شود. در نتیجه نقاط تنظیم، مقدار ویژگی SHINJA اثبات شده در جیب مصرف کننده LBank Change 1/1000000 از آن خاص است. تعداد. و ارزش دارایی مصرف کننده بدون تغییر می ماند. بنابراین، به عنوان مثال، اگر یک مصرف کننده 1،000،000 توکن SHINJA را واریز کند، مقدار ثابت شده در جیب ها ممکن است 1 SHINJA (1M) باشد.

قیمت ارز پولکادات به دلار:  7.07 دلار  | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 404,739 تومان

هنگامی که یک مصرف کننده برداشتی را اعمال می کند، مقدار دقیقی که مصرف کننده از حساب برداشت می کند، 1000000 مورد مقدار برداشت است. به عنوان مثال، اگر یک مصرف کننده برداشت 1 توکن SHINJA (1M) را در LBank Change اعمال کند، مصرف کننده 1,000,000 توکن SHINJA دریافت خواهد کرد. معامله گرانی که همگی طرفدار تامین مالی Shibnobi هستند می توانند به سادگی SHINJA را به محض اینکه لیست شد در LBank Change خریداری و تبلیغ کنند. مشخص کردن SHINJA در LBank Change بدون شک به آن کمک می کند تا شرکت خود را بیشتر توسعه دهد و توجه بیشتری را به آن جلب کند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

قیمت ارز shinja

قیمت ارز shinja

قیمت ارز shinja لحظه ای : تومان
حجم خرید و فروش ارز shinja روزانه: تومان
مارکت کپ ارز shinja روزانه: تومان
وضعیت کنونی ارز shinja برای فروش :

خرید رمز ارز مجازی ارز shinja  در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی تتارز shinja و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال ارز shinja و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

مقالات دیگر: ارز پیت بول چیست؟

ارز shinja یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود میلیون دلار، در رتبه بازار قرار داشته و سهم از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی ارز shinja  هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر ، معادل دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی ارز shinja معادل  و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها