میانگین امتیازات ۵ از ۵

قیمت بیت کوین | 5 چیز که در این هفته در بیت کوین باید بدانید

قیمت بیت کوین طولانی ترین رگه ضرر خود را در تاریخ ثبت کرد.  پس از توقف طولانی ترین روند نزولی هفتگی در تاریخ خود، هفته جدیدی را با امیدی تازه برای صاحبان سهام آغاز می کند. پس از مبارزه برای پشتیبانی در آخر هفته، BTC/USD  در نهایت توانست هفته را با قیمت 29900 دلار به پایان برساند — 450 دلار بالاتر از یکشنبه گذشته.

حرکت صعودی به همین جا متوقف نشد و این جفت در طول شب تا 6 ژوئن صعود کرد تا به اوج های چند روزه برسد. اقدام قیمت، آرامشی را برای گاوهای نر فراهم می کند، اما بیت کوین در آغاز هفته ای که نوید یک هفته معاملاتی جالب را می دهد، دور از انتظار است.

نقطه اوج احتمالاً داده های تورم ایالات متحده خواهد بود، که خود معیاری برای نیروهای اقتصاد کلان در جهان در سطح جهان است. با گذشت زمان، تأثیر سیاست‌های ضد کووید، تنش‌های ژئوپلیتیکی و کمبود عرضه آشکارتر می‌شود. دارایی های ریسک برای بسیاری همچنان یک شرط بعید باقی می ماند، زیرا به نظر می رسد انقباض پولی بانک مرکزی برای تحت فشار قرار دادن سهام و ارزهای دیجیتال در آینده مناسب است.

در همین حال، اصول شبکه بیت کوین همچنان با واقعیت اطراف و تأثیر آن بر مشارکت کنندگان شبکه سازگار است. کوین تلگراف به پنج عاملی که باید در هنگام ترسیم نمودارهایی که ممکن است در روزهای آتی قیمت بیت کوین به کجا می انجامد توجه داشته باشید، نگاه می کند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

قیمت اخیر بیت کوین

تا 3 نشه بازی نشه برای قیمت بیت کوین

زمان زیادی در راه بود، اما بیت کوین بالاخره یک هفته «سبز» را در نمودار هفتگی به پایان رساند. BTC/USD  رکورد 9 هفته ای را صرف کرده بود که به تدریج بسته های هفتگی را کاهش داد – روندی که از اواخر مارس شروع شد و در نهایت طولانی ترین روند تاریخ خود بود. با این حال، در 5 ژوئن، خرس‌ها هیچ شانسی نداشتند و این جفت ارز را قبل از شروع هفته جدید به 29900 دلار رساندند، که هنوز هم تقریباً 450 دلار بالاتر از قیمت بسته شدن هفته قبل است.

قیمت ارز اتریوم به دلار:  3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 173,401,292 تومان

این رویداد چندین ساعت صعودی را به همراه داشت، با بالاترین قیمت‌های محلی در Bitstamp در زمان نگارش مقاله – بهترین عملکرد بیت کوین از اول ژوئن تاکنون.

در بسته شدن شمع هفتگی، Trend Precognition یک سیگنال طولانی را در نمودار هفتگی #Bitcoin چاپ کرد. به دنبال HH در هفته برای تایید شکست. اگر #BTC افزایش یابد، MA های کلیدی باید به عنوان مقاومت فنی عمل کنند در حالی که برخی قدرت جدید بیت کوین را جشن می گرفتند، برخی دیگر نسبت به چشم انداز افزایش قابل توجه تر، کاملاً خونسرد بودند.

مایکل ون د پوپ، یکی از مشارکت‌کنندگان کوین‌تلگراف، به شکاف باز معاملات آتی CME از آخر هفته توجه کرد، و این امر جذابی برای بازگشت به 29000 دلار است.

قیمت ارز تتر به دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

او به دنبال کنندگان توییتر گفت: هنوز انتظار داریم که این اتفاق در بیت کوین بیفتد.

کاهش به سمت شکاف CME در 29 هزار دلار، قبل از بازگشت کوتاه به 31.5 هزار دلار، بسیار منطقی است.

نگاهی به داده‌های دفتر سفارش، اصطکاک‌هایی را که احتمالاً در صورت ادامه شکست با آن مواجه می‌شوند، تقویت می‌کند. در زمان نگارش این مقاله، منطقه حدود 32000 دلاری، بیش از 60 میلیون دلار نقدینگی سمت فروش داشت که تنها در Binance ردیف شده بود.

علاوه بر این:

  • قیمت اساساً بین 29 تا 31 هزار متغیر است.
  • هر حرکت به سمت بالا اصلاحی است و داده ها نشان می دهد که گاوها به دام افتاده اند.
  • ممکن است شاهد یک پمپ کلاهبرداری به قیمت 30.7 تا 31.5 هزار دلار باشیم، اما اهداف اصلی نزولی همچنان بسیار محتمل هستند

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,884,933 تومان

با این حال، بازار بدون خوش بینی نبود.

حساب کاربری محبوب توییتر «IncomeSharks» استدلال می‌کند: داشتن برنامه مهم‌تر از حدس زدن مسیر صحیح است

“من فکر می کنم ما سقوط می کنیم و سپس بالا می رویم، بنابراین اگر این اتفاق بیفتد مشتاق خواهم بود. اگر سهام سبز باز شود، می‌توانیم صعود کنیم و من به سمت alts حرکت می‌کنم تا آنها را بالا ببرم. سطح TP در حال حاضر 34000 دلار است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها