میانگین امتیازات ۵ از ۵

استورج Storj چیست؟

استورج Storj از کلمه Storage انگلیسی به معنی ذخیره ‌سازی آمده است. این ارز دیجیتالی به عنوان یک راه‌حل ذخیره‌سازی غیرمتمرکز فایل معرفی شده است که مزایای ذخیره ‌سازی مبتنی بر فناوری ابری و فناوری بلاکچین را ترکیب ‌کرده است. هسته اصلی این شبکه Storj است. کاربران این ارز می توانند فضای خالی دیسک خود را اجاره دهند و کسب درآمد کنند.

امروزه کوین ها و توکن های بسیاری با ویژگی ها و کاربردهای مختلف روانه بازار شده اند که نیاز های سرمایه گزاران را با توجه به شرایط آن ها برطرف کنند و سرمایه گزاران باید با توجه به شرایط خود ارز مناسب را برای سرمایه گزاری انتخاب کنند، در این میان استورج به کاربران خود کمک می کند با اجاره ی فضای بلا استفاده خود به افرادی که نیاز دارند، کسب درآمد کنند.

برای مشاهده اطلاعات کوین مارکت کپ تمامی ارزهای دیجیتال وارد صفحه ی تابلوخوانی ارز های دیجیتال شوید.

قیمت استورج

استورج چیست؟

استورج Storj پلتفرم ذخیره‌ ساز ابری کریپتومحوری می باشد که از فضای بلااستفاده هارد درایو کامپیوتری که در حال اجرای نرم افزار است بهتره می گیرد و به کاربرانی که به دنبال فضایی برای ذخیره سازی داده های خود هستند اجاره می دهد. در واقع Storj جایگزینی برای پلتفرم‌های ذخیره‌سازی متمرکز است.

این شبکه به کاربران خود امکان دسترسی به حریم خصوصی کامل و امنیت بالایی را می دهد تا با خیال راحت به ذخیره سازی داده های خود بپردازند. برای دسترسی به داده ها نیز آفلاین بودن یک نود تاثیری ندارد و کاربران هر زمان که بخواهد می تواند به داده های خود دسترسی پیدا کنند. برای خرید تتر ارزان وارد صفحه پکیج های تخفیف خورده تتر شوید.

رمزارز بومی این شبکه توکن STORJ است و سوخت اصلی مورد استفاده این پلتفرم محسوب می شود. کاربران استورج Storj به میزان فضایی که به اشتراک می گذارند در آمد کسب می کنند. استورج ادعا دارد که ظرفیت شبکه آن بیش از 100 پتابایت می باشد.

قیمت توکن سولانا به دلار:  0.000571 دلار  | قیمت توکن سولانا به تومان: 33 تومان

مقالات دیگر: توکن BOND با رشد ۸۰۰ درصدی

توکن STORJ

توکن استورج به ارائه دهندگان فضای خالی هارد داده می شود و به عنوان هزینه نیز از افرادی دریافت می شود که از خدمات استورج استفاده می کنند. ۱۴۳,۷۸۷,۴۳۸ واحد توکن این رمز ارز در گردش است و تاکنون ۴۲۴,۹۹۹,۹۹۸ توکن به بازار عرضه شده است. حدود ۱۶۶ میلیون دلار نیز ارزش کل بازار توکن استورج Storj می باشد. این توکن قابلیت فارم کردن توسط هر کسی را دارد ولی فراموش نکنید با ییلد فارمینگ متفاوت است.

قیمت ارز یونی سواپ به دلار:  11.11 دلار  | قیمت ارز یونی سواپ به تومان: 649,750 تومان

مقالات دیگر: تبدیل تومان به تتر

سرعت دانلود Storj DCS نیز کمی از ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری در دنیا ندارد و سرعتی مساوی یا حتی بهتر از آن ها را دارد و نگرانی از بابت سرعت دانلود آن وجود ندارد.

استورج در سال 2014 توسط جان کویین و شاون ویکینسون پدید آمد. این پلتفرم ابتدا بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شد اما بعدا به بلاک چین اتریوم انتقال پیدا کرد. تیم رسمی پروژه استورج 40 عضو دارد که شامل مدیران اجرایی ماهری می باشد.

قیمت ارز اوالانچ به دلار:  37.25 دلار  | قیمت ارز اوالانچ به تومان: 2,177,896 تومان

مقالات دیگر: توکن‌های متاورسی در یک سال گذشته

نحوه ذخیره سازی داده ها در استورج

استورج Storj پس از رمزنگاری کردن فایل ها آن ها را به بخش هایی تقسیم می کند که غیر قابل تشخیص از سایر بخش ها باشند.

در واقع هر فایل به 80 بخش تقسیم می شود و هر یک از این بخش ها روی یک نود متفاوت، شبکه های متفاوت و موقعیت های جغرافیایی مختلف با اپراتور هایی متفاوت ذخیره می شوند که این ساختار غیرمتمرکز و با امنیت بالای استورج، سبب سطح بالایی از حریم خصوصی شده است.

برای اینکه کسی بخواهد فایل شما را ببیند یا بررسی کند باید از رمزنگاری AES-256-GCM این شبکه که از حساس ترین داده ها و اطلاعات دسته بندی شده حفاظت می کند عبور کند تا به هدف خود برسد که این امر بسیار بعید به نظر می رسد. استورج Storj توانسته است فضایی با امنیت بالا برای کاربران خود پدید بیاورد تا با خیال راحت به حفظ داده های خود بپردازند و در صورت نیاز به راحتی به داده خود دسترسی پیدا کنند.

قیمت ارز پولیگان به دلار:  0.730909 دلار  | قیمت ارز پولیگان به تومان: 42,735 تومان

مقالات دیگر: قیمت سندب با جهش ۲۰ درصدی هم‌زمان با رکود بازار

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 09 خرداد 1403:58,396 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.998777 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,314,274,909 دلار

مارکت کپ تتر: 111,825,891,929 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها