میانگین امتیازات ۵ از ۵

کاربران گرامی:

ارز بلوم، همستر و تپ سواپ طی چند روز آتی در صرافی علی بابا لیست خواهند شد و از این لینک می توانید ثبت نام نمایید.

قیمت سند با جهش ۲۰ درصدی هم‌زمان با رکود بازار

قیمت سند یکی از مواردیست که روزانه افراد زیادی در حال دنبال کردن آن هستند. پلتفرم بازی آنلاین و مجازی سندب روی بلاک چین اتریوم فعالیت دارد و تمامی بازیکنان، آواتاری مخصوص به خود را می سازند و در بازی ها حضور پیدا می کنند.

بازی سندب در سال ۲۰۱۱ برای موبایل ها انتشار یافت و هدف این بازی رقابت با بازی محبوب ماین کرافت بود که البته از آن استقبال زیادی هم شد. بازیکنان این بازی می توانند NFT‌ هایی بسازند که روی بلاک‌چین اتریوم پیاده شده است. از این NFT‌ ها برای خرید و فروش متعلقات بازی و یا خرید و فروش زمین های بازی استفاده می کنند.

قیمت ارز متاورسی سندب به دلار: 0.393106 دلار | قیمت ارز سند ب به تومان: 23,311 تومان

منظور از لند در سند چیست؟

قیمت سند با توجه به موقعیت های مختلف متغیر است. این ارز در پلتفرم سند ب استفاده می شود. سند ب یک پلتفرم برای بازی و همچنین کسب درآمد است. روزانه افراد زیادی به دنبال قیمت این ارز هستند. سندب یک دنیای مجازی به حساب می آید، دنیایی که یکی از جذاب ترین پروژه های خلاقانه متاورس است.

لند در این بازی به معنی قطعه زمینی دیجیتالی است که روی بلاک چین اتریوم پیاده شده است که با استفاده از ابزار Game Maker می شود اقدام به خرید سرزمین کنید. شما می توانید با کمک اینترنت قیمت سندب را در هر لحظه چک کنید. برای خرید تتر ارزان وارد صفحه پکیج های تخفیف خورده تتر شوید.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار: 1.07 دلار | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 63,645 تومان

این بازی اجازه کسب درآمد به بازیکنان می دهد. بازیکنان می توانند هزینه ای از سایر بازیکنانی بگیرند که از لند آن ها یا دیدن می کنند یا بازی آن ها را انجام می دهند. بیش از ۱۶ هزارقطعه زمین در این بازی وجود دارد. شما می توانید با کمک ارزهای دیجیتالی اتریوم و سند اقدام به خرید این زمین ها کنید‌.

قیمت سندب علی بابا

ارز دیجیتالی سند چیست؟

پلتفرم سند بر روی اتریوم اجرا می‌شود. نماد اختصاری ارز دیجیتال سندب، SAND است و قیمت سندب متغیر است. این ارز بلاک چین اختصاصی ندارد. صنعت گیم که یکی از صنعت های بسیار بزرگ دنیای امروز است، نقدینگی زیادی را در خود جای داده است.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند به دلار: 0.397854 دلار | قیمت ارز دیسنترالند به تومان: 23,593 تومان

در واقع پلتفرم سند ارزهای دیجیتالی را با صنعت گیمینگ تلفیق کرده است و کاربران آن می توانند به تولید محتوا در بازی بپردازند و درآمد کسب کنند. توکن‌های (NFT)، غیر قابل تقسیم و غیر قابل تعویض هستند. مبنای استاندارد این ارز ERC20 می باشد و بر روی بستر بلاک چین اتریوم می باشد.

قیمت ارز متاورسی ی اینفینیتی به دلار: 6.95 دلار | قیمت ارز ی اینفینیتی به تومان: 412,006 تومان

چشم انداز وآینده این ارز دیجیتالی روشن برآورد می شود و می تواند سود هنگفتی را نصیب سرمایه گزاران خود کند، هرچند که ممکن است متحمل ضرر هم بشود، در واقع این بازی در جهان متاورس قرار دارد و موفقیت ارزهایی چون ارز سندب به میزان محبوبیت متاورس در آینده و میزان کاربران آن خواهد داشت. برای مشاهده اطلاعات کوین مارکت کپ تمامی ارزهای دیجیتال وارد صفحه ی تابلوخوانی ارز های دیجیتال شوید.

جهش ۲۰ درصدی ارز سند هم‌زمان با رکود بازار

تنها بعد از اعلام کردن شرکتهایی مانند مِتا و مایکروسافت که شرکت های بزرگ فناوری هستند، به تشکیل دادن انجمن استانداردهای متاورسی، قیمت سندب افزایش 20 درصدی داشت.

امروزه توکن های متاورسی محبوبیت و رونق زیادی پیدا کرده اند و حتی آینده ای درخشان برای آن ها پیشبینی می شود حتی شایعاتی هم مبنی بر قصد سرمایه گذاری شرکت های بزرگ و غول های فعال در حوزه فناوری به خرید بازی های مشهور مبتنی بر بلاک چین نیز مطرح شد.

قیمت ارز متاورسی ولکان فورجد به دلار: 4.15 دلار | قیمت ارز ولکان فورجد به تومان: 246,347 تومان

سند بازی مبتنی بر اتریوم است که حتی گاهی در آن کاربران می توانند زمین های مجازی میلیون دلاری بخرند که این زمین ها در صورت رشد متاورس سود زیادی را نصیب خریداران خود خواهند کرد. در این بازی کاربران هم امکان سرمایه گزاری و کسب سود دارند و هم امکان بازی و تفریح، که خود نکته بسیار مثبتی تلقی می شود و محیط جذابی برای جوانان فراهم آمده است که در کنار بازی و وقت گذرانی به کسب در آمد هم بپردازند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 31 خرداد 1403:59,270 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.999501 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 52,869,124,076 دلار

مارکت کپ تتر: 112,487,855,188 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 01 تیر 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها