میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز دیجیتال کامپوند چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال کامپوند: 3,437,845 تومان تومان
مارکت کپ ارز مجازی کامپوند: 27,896,458,624,491 تومان تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی کامپوند: افزایشی

خرید رمزارز مجازی کامپوند (COMP) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی کامپوند (COMP) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال کامپوند (COMP) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

کامپوند با نماد اختصاری COMP یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 472,428,976 دلار میلیون دلار، در رتبه 140 بازار قرار داشته و سهم 8,114,519 COMP از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی کامپوند (COMP) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 58.22 دلار، معادل 90.09 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 32,718,524 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی کامپوند (COMP) معادل 2.51% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

ارز دیجیتال کامپوند چیست؟ با ورود میلیون ها نفر به دنیای ارزهای دیجیتال و روی کار آمدن صرافی های غیر متمرکز نیاز به پروتکل هایی مانند وام دهی و سپرده گذاری مثل سیستم های سنتی اما به صورت غیر متمرکز بیشتر از قبل احساس شد. از این رو سیستم های دیفای به معنای اقتصاد غیر متمرکز به روی کار آمدن.

در ادامه همراه ما باشید تا با یکی از پروتکل های وام دهی دیفای آشنا شوید.

کامپوند یکی از تعداد پروتکل های مالی غیر متمرکز دیفای است که در سال 2017 توسط روبرت لشنر و جفری هیز ارائه شد. این پروتکل از دارایی های رمزنگاری متعددی برای ارائه یک سرویس وام دهی بدون نیاز به واسطه های مالی متمرکز مثل موسسات مالی و بانک ها استفاده می کند.

کامپوند با نماد اختصاری (COMP) در زمان نگارش این مقاله جایگاه هفتاد و یکم بازار را به خود اختصاص داده و اخیراً بیش از 800 میلیون دلار ارزش کل قفل شده را پشت سر گذاشته است، همین طور در حال حاضر میزبان 14 استخر از ارزهای رمزنگاری شده مختلف مانند اتریوم، یونی سوآپ و استیبل کوین هایی مانند DAI است.

در حال حاضر اکثر افراد ارزهای دیجیتال خود را در کیف پول ها ذخیره می کنند تا با رشد قیمت آنها سود کسب کنند اما تا زمانی که فروخته نشوند هیچ سودی برای آنها ندارد. اما پروتکل های وام دهی مثل کامپوند بستری را فراهم می کنند تا کاربران با به اشتراک گذاشتن دارایی خود کسب درآمد کنند.

به زبان ساده، کامپوند میزبان افرادی هست که با به اشتراک گذاشتن دارایی خود به دنبال کسب سود در ارزهای رمزنگاری شده مختلف هستند. آنها دارایی ها را در استخرها قرار می دهند و اینگونه دارندگان توکن می توانند توکن های خود را در اختیار سایرین قرار دهند.

هر یک از این استخرها دارای نرخ بهره وام متفاوتی هستند که مستقل از تعداد توکنی که ارائه می دهند یا وام می گیرند برای همه یکسان است. شما می توانید تا هر زمان که بخواهید موقعیت خود را در یک استخر نگه دارید و به طور دلخواه وجوه خود را برداشت کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 31 اردیبهشت 1403:59,053 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 01 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها

ارز دیجیتال کامپوند چیست؟