میانگین امتیازات ۵ از ۵

بلاک چین میزبان سومین کشور غیر اتحادیه اروپا، اوکراین است

بلاک چین میزبان سومین کشور غیر اتحادیه اروپا، اوکراین است

سومین کشور غیر اتحادیه اروپا، اوکراین، به شراکت بلاک چین می پیوندد
با هدف نهایی ادغام فضای اقتصادی دیجیتال خود با اتحادیه اروپا، اوکراین قصد دارد مشارکت شبکه بلاک چین بین ایالتی خود را با سایر کشورها گسترش دهد.

پس از نروژ و لیختن اشتاین، اوکراین سومین کشور خارج از اتحادیه اروپا (EU) شد که به شراکت بلاک چین اروپایی (EBP) ملحق شد، ابتکاری که توسط 27 کشور عضو برای ارائه خدمات عمومی فرامرزی به دست آمد.

وزارت تحول دیجیتال اوکراین حرکت این کشور را برای پیوستن به EBP به عنوان ناظر در 17 ژوئن اعلام کرد. با هدف نهایی ادغام فضای اقتصادی دیجیتال خود با اتحادیه اروپا، اوکراین قصد دارد مشارکت شبکه بلاک چین بین ایالتی خود را با سایر کشورها گسترش دهد. برای مشاهده اطلاعات کوین مارکت کپ تمامی ارزهای دیجیتال وارد صفحه ی تابلوخوانی ارز های دیجیتال شوید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,567,476,251 تومان

قصد اوکراین برای پیوستن به EBP به ژوئیه 2021 باز می گردد، زمانی که اولکسی ژمرنتسکی، رئیس گروه پارلمانی Blockchain4Ukraine و کنستانتین یارمولنکو، بنیانگذار و مدیر عامل دارایی های مجازی اوکراین، نامه ای به اورسولا فون در لاین، رئیس جمهور نوشتند. کمیسیون اروپا این نامه علاقه اوکراین را برای پیوستن به EBP و زیرساخت خدمات بلاک چین اروپایی (EBSI) اعلام کرد. فون در لاین بعداً چشم انداز پیوستن اوکراین به EBP را به عنوان ناظر تأیید کرد.

ادغام بلاک چین و اوکراین

ادغام کامل بلاک چین اوکراین و اتحادیه اروپا

یارمولنکو در صحبت با کوین تلگراف ابراز علاقه اوکراین به اجرای گره آزمایشی EBSI و موارد استفاده آزمایشی از خدمات عمومی فرامرزی مبتنی بر فناوری بلاک چین را اعلام کرد. او تاکید کرد که کمک‌های ارزهای دیجیتال در طول جنگ روسیه و اوکراین “به عنوان پشتوانه مهمی ثابت شد” و اظهار داشت:

گام بعدی ادغام کامل بلاک چین اوکراین و اتحادیه اروپا بر اساس ابتکارات EBP/EBSI است.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,657,079 تومان
پس از همکاری با EBP در موارد استفاده آزمایشی بلاک چین به عنوان ناظر، اوکراین قصد دارد عضویت کامل را به دست آورد. یارمولنکو همچنین فاش کرد که اوکراین مشارکت‌های بلاک چین اضافی را هدف قرار داده است تا به شهروندان اوکراین خدمات عمومی فرامرزی ارائه دهد، از جمله تأیید مدارک تحصیلی / دیپلم و اعتبار هویت و ثبت نام پناهندگان / پناهندگی و پشتیبانی.

قیمت ارز تتر به دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 56,756 تومان

یارمولنکو ضمن به اشتراک گذاشتن جزئیات این همکاری، اظهار داشت که اقدام برای پیوستن به EBP راهی برای تقویت روابط با اتحادیه اروپا است و افزود که “من حتی آن را ادغام بلاک چین با اتحادیه اروپا می نامم.”

علاوه بر این، ژمرنتسکی با اشاره به یکی از مزایای مشارکت بلاک چین در سراسر اتحادیه اروپا، تاکید کرد که الحاق اوکراین به EBP باعث کاهش به رسمیت شناختن اسناد اوکراینی برای آموزش عالی و گواهینامه رانندگی برای پناهندگان اوکراینی در اروپا می شود.

قیمت ارز اتریوم به دلار3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 171,874,915 تومان

Mairead McGuinness، کمیسر خدمات مالی، ثبات مالی و اتحادیه بازارهای سرمایه در کمیسیون اروپا، اخیراً بر نیاز به “تنظیم کلیه دارایی های رمزنگاری شده – چه دارایی های رمزنگاری بدون پشتوانه یا به اصطلاح استیبل کوین ها” تاکید کرده است.

کمیسر اتحادیه اروپا همچنین برنامه‌هایی را برای بحث در مورد یک پیشنهاد با دولت فرانسه از طریق Markets in Crypto Assets (MiCA) فاش کرد:

«قوانین MiCA ابزار مناسبی برای رسیدگی به نگرانی‌های مربوط به حمایت از مصرف‌کننده، یکپارچگی بازار و ثبات مالی خواهد بود. این چیزی است که با توجه به تحولات اخیر بسیار فوری است.»

قیمت ارز  سولانا به دلار:  152.55 دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,657,664 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها