میانگین امتیازات ۵ از ۵

کارشناس NFT کریستی برای هدایت کریپتوپانک ها، وارث جعلی مجموعه NFT را راه اندازی کرد

کارشناس NFT کریستی برای هدایت کریپتوپانک ها، وارث جعلی مجموعه NFT را راه اندازی کرد
نوآ دیویس، کارشناس NFT برای خانه حراج کریستیز، گفت که او به دنبال تغییر برنامه کریپتوپانک ها در زمانی که پروژه را رهبری می کند، نیست و دارندگان را به یک گفتگوی یک به یک دعوت کرده است.

نوآ دیویس، متخصص توکن غیرقابل تعویض (NFT) در خانه حراج کریستیز، گفته است که در ماه ژوئیه این سمت را ترک می‌کند تا به عنوان سرپرست برند مجموعه CryptoPunks NFT در آزمایشگاه‌های یوگا انتخاب شود.

قیمت ارز متاورسی ی اینفینیتی به دلار:  7.93 دلار  | قیمت ارز ی اینفینیتی به تومان: 463,634 تومان

دیویس با اعلام این حرکت در روز یکشنبه در یک تاپیک توییتری، سعی کرد هرگونه نگرانی دارندگان را در مورد آینده یکی از قدیمی ترین پروژه های NFT از بین ببرد و گفت که “با پانک ها دعوا نمی کند.”

معنی آن چیست؟ این بدان معناست که هیچ پانک در جعبه های نهار یا نمایش های تلویزیونی یا فیلم های مزخرف وجود ندارد. این بدان معنی است که هیچ ابزار عجله‌ای خودسرانه یا ایردراپ‌های بدون فکر وجود ندارد. این بدان معناست که اگر پانک (های) خود را دوست دارید، زیرا آنها همان چیزی هستند که هستند (فقط پانک)، پس من و شما چشم در چشم می بینیم…

او از صاحبان CryptoPunk دعوت کرد تا با او در مورد آینده پروژه در رویداد NFT NYC صحبت کنند و گفت که موقعیت جدید پروژه NFT خودش را از بین نخواهد برد. برای مشاهده اطلاعات کوین مارکت کپ تمامی ارزهای دیجیتال وارد صفحه ی تابلوخوانی ارز های دیجیتال شوید.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار:  1.33 دلار  | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 77,918 تومان

دیویس مسئول حراج رکوردشکنی Beeple’s Everydays: The First 5000 Days NFT است که در مارس 2021 به قیمت بیش از 69 میلیون دلار فروخته شد.

Yuga Labs مالکیت معنوی مجموعه CryptoPunks را از Larva Labs در ماه مارس به دست آورد و گفت که حقوق کامل تجاری را به مالکان واگذار می کند، وعده ای که هنوز محقق نشده است.

اما، ویلی آرونو با نام مستعار گارگامل، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه‌های یوگا، روز یکشنبه در مجموعه‌ای از توییت‌ها به این مشکل پرداخت و نوشت: «برای عجله خیلی مهم است» و اصطلاحات جدید «در چند هفته آینده منتشر خواهند شد».

قیمت ارز متاورسی سندب به دلار:  0.457159 دلار  | قیمت ارز سند ب به تومان: 26,729 تومان

گزارش کارشناس nft

با اعلام حرکت دیویس و اجرای شرایط جدید به زودی، برخی ادعا می‌کنند که خودی‌ها از اطلاعات قبلی اطلاع داشتند و دلیل آن افزایش حجم فروش مجموعه است.
خوب پس هیچ کس قصد ندارد به معاملات داخلی آشکاری که در 48 ساعت گذشته رخ داده است بپردازد؟

کارشناس NFT و گزارش OpenSea، 39

طبق گزارش OpenSea، 39 فروش از مجموعه CryptoPunks از زمان اعلام این خبر صورت گرفته است که در مجموع 101 فروش در روز یکشنبه رخ داده است که از تنها 19 فروش روز قبل، در روز شنبه، افزایش یافته است.

کلاهبردار محکوم خود را با NFT ها “دوباره اختراع” می کند
مجرم و کلاهبردار محکوم به نام آنا سوروکین، که از سال 2013 تا 2017 وانمود می کرد که وارث ثروتمند آلمانی “آنا دلوی” است تا از آشنایان و تجارت بیش از 275000 دلار کلاهبرداری کند، یک مجموعه NFT راه اندازی کرده است.

این مجموعه با عنوان Reinventing Anna دارای 2000 NFT برای 0.1 اتر (ETH) یا حدود 110 دلار در زمان نگارش است. این به عنوان راهی برای “طرفداران برای تعامل با آنا” و دسترسی به خصوصی “ask-me-anything” با Sorokin به بازار عرضه شده است.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند به دلار:  0.467704 دلار  | قیمت ارز دیسنترالند به تومان: 27,346 تومان

این مجموعه دارای 20 «کارت نسخه طلایی» است که به مالکان امکان تماس تلفنی یا ملاقات حضوری با به اصطلاح «اجتماعی مشهور» را می‌دهد.

نام این مجموعه نمایشنامه‌ای در مینی‌سریال درام Inventing Anna Netflix است که اوایل امسال منتشر شد و موضوع آن از داستان سوروکین الهام گرفته شده است.

سوروکین در پستی در اینستاگرام درباره این مجموعه نوشت: «من این اولین قطره را فرصتی برای ارتباط مستقیم با مخاطبانم و به عهده گرفتن روایتی می‌دانم که تا حد زیادی خارج از کنترل من بوده است.

با این حال، مشخص نیست که دارندگان NFT چگونه می توانند شخصاً او را ملاقات کنند. از مارس 2021، سوروکین به دلیل ماندن بیش از حد ویزای خود توسط اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده نگهداری می شود و با اخراج به آلمان روبرو می شود. برای خرید تتر ارزان وارد صفحه پکیج های تخفیف خورده تتر شوید.

دنبال کنندگان Duppies در کلاهبرداری فیشینگ هدف قرار گرفتند
Duppies، پروژه آتی Solana NFT از همان تیم مجموعه محبوب «DeGods»، حساب توییتر آن در روز شنبه هک شد و مهاجمان پیوندی به «ضرابخانه مخفی» NFTها را توییت کردند.

این پیوند یک وب‌سایت فیشینگ بود و کاربرانی که کیف پول‌های خود را به هم متصل می‌کردند و تلاش می‌کردند ضراب بزنند، کیف پول‌هایشان از تمام وجوه خالی می‌شد. یکی از کاربران توییتر نوشت که آنها 650 سولانا (SOL) به ارزش حدود 18850 دلار را در اثر این حمله از دست دادند.

قیمت ارز متاورسی اوه گوچی به دلار:    | قیمت ارز اوه گوچی به تومان:

در فضاهای توییتر پس از حمله، خالق مجموعه آتی معروف به فرانک به حسابرس امنیتی Code Monkey پیوست تا نحوه وقوع حمله را توضیح دهد.

حسابرس گفت که مهاجم احتمالاً در یک حمله هدفمند تعویض سیم کارت به حساب توییتر Duppies دسترسی پیدا کرده است.

این حمله با تماس کلاهبرداران با ارائه‌دهنده تلفن دارنده شماره تلفن همراه انجام می‌شود و اپراتور را فریب می‌دهند تا شماره موبایل را با یک سیم کارت تحت کنترل خود تعویض کند. از آنجا، مهاجم می تواند هر گونه احراز هویت دو مرحله ای روی حساب را دور بزند و به آن دسترسی پیدا کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 09 خرداد 1403:58,402 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.998872 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,068,016,058 دلار

مارکت کپ تتر: 111,836,561,210 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها