میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز دیجیتال چین لینک چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال چین لینک: 824,266 تومان تومان
مارکت کپ ارز مجازی چین لینک: 483,926,785,102,039 تومان تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی چین لینک: افزایشی

خرید رمزارز مجازی چین لینک (LINK) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی چین لینک (LINK) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال چین لینک (LINK) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

چین لینک با نماد اختصاری LINK یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 8,374,464,145 دلار میلیون دلار، در رتبه 16 بازار قرار داشته و سهم 587,099,970 LINK از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی چین لینک (LINK) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 14.26 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 270,402,342 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی چین لینک (LINK) معادل 1.72% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

.

ارز دیجیتال چین لینک چیست؟ Chainlink یک ارز دیجیتال و جز اولین توکن از گروه اوراکل ها هست. چین لینک به عنوان یک شبکه اوراکل غیر متمرکز، آماده است که نقش مهمی در اجرای فناوری های بلاکچین در دنیای واقعی را ایفا کند.

این ارز دیجیتال پر کاربرد توسط سرگئی نظروف و استیو الیس در عرضه اولیه سال 2017  با عرضه 1،000،000،000 توکن (LINK) معرفی شد.

در ابتدا برای درک بیشتر از عملکرد توکن Chainlink به توضیح مختصری از شبکه اوراکل می پردازیم.

شبکه اوراکل: وظیفه شبکه اوراکل برقراری ارتباط بین اطلاعات داخل بلاکچین و اطلاعاتی که از خارج بلاکچین می آید هست.

اگر چه بلاکچین در کارهایی که انجام می دهد عالی است مثل ارائه یک دفتر کل غیرمتمرکز و مطمئن برای معاملات دیجیتالی، اما از نظر گرفتن اطلاعات برای اتفاقاتی که در خارج از بلاکچین رخ می دهد چندان عالی نیست.

بسیاری از نیروهای “خارج از زنجیره بلاکچین” وجود دارند که بر روند بازار تأثیر می گذارند، از جمله ارزهای فیات، کارت های اعتباری و حتی وضعیت آب و هوا و ورزش.

اوراکل این کار را توسط یک لایه انتزاعی بلاکچین که قراردادهای هوشمند را به هم متصل می کند انجام می دهد و بعد به بلاکچین اجازه می دهد با امنیت بالا با اطلاعات خارج از فضای آن مثل رویدادها و روش های پرداخت تعامل داشته باشد. سپس اطلاعات مهم خارج از زنجیره قراردادهای هوشمند را برای تبدیل شدن به شکل قابل فهم بلاکچین تبدیل می کند.

پس تا اینجا متوجه شدیم که ارز دیجیتال Chainlink یک اوراکل غیرمتمرکز هست که می تواند اطلاعاتی را در قالب قراردادهای هوشمند ارائه دهد.

همین طور شبکه Chainlink، توسط یک جامعه بزرگ از اپراتورها، توسعه دهندگان قرارداد هوشمند، محققان، حسابرسان امنیتی و موارد دیگر هدایت می شود. این شرکت تضمین می کند که همکاری غیر متمرکز برای همه اپراتورها و کاربرانی که به دنبال مشارکت در شبکه هستند را فراهم کند.

این ارز دیجیتال با نماد اختصاری (Link) در زمان نگارش این مقاله جایگاه پانزدهم بازار را به خود اختصاص داده.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 04 خرداد 1403:57,790 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 05 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها