میانگین امتیازات ۵ از ۵

شبکه سولانا ۷ ساعت از کار افتاد؛ علت چه بود؟ 

شبکه سولانا با سرعت بالا، کارمزد پایین، مقیاس‌پذیری، امنیت بالا و استیکینگ و دریافت پاداش، توجه های زیادی را به خود جلب کرده است. رمز ارز این شبکه، سولانا نام درد و موفقیت زیادی کسب کرده است.

امروزه بازار ارزهای دیجیتالی رونق زیادی گرفته است و ارزهای مختلفی به بازار ارائه شده است که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند و مزایا و معایب هرکدام سبب تمایز آن ارز از سایر ارزها می شود. اگرچه ارزهای زیادی به بازار ارائه شده اند اما برخی از بقیه موفق تر عمل کرده اند و سبب ایجاد سود برای کاربران خود شده اند. رمز ارز سولانا از دسته رمز ارزهایی که است که توانسته است موفق عمل کند و می توان آینده‌ای روشن را برای آن تصور کرد.

قیمت توکن سولانا به دلار: 0.000571 دلار | قیمت توکن سولانا به تومان: 33 تومان

مقالات دیگر: توکن BOND با رشد ۸۰۰ درصدی

رمز ارز سولانا چیست؟

برای شناخت شبکه سولانا بهتر است ابتدا با تاریخچه این ارز دیجیتالی شروع کنیم.

رمز ارز سولانا توسط آناتولی یاکوونکو و چند تن از همکاران او پدید آمده است که یکی از رمز ارزهای موفق بر بستر بلاکچین است. دفتر مرکزی این رمز ارز در شهر سان فرانسیسکو قرار دارد. ارز سولانا در سال ۲۰۲۰ به صورت عمومی به همه معرفی شد. سولانا سازوکار پیچیده‌ای دارد و و از الگوریتم اثبات سهام بازار پیروی می کند که مجهز به تراکنش‌های زمان‌سنج است که حکم مرجعی برای تعیین زمان برای کاربران آن را بازی می کند. توکن بومی و اختصاصی این ارز SOL می باشد.

قیمت ارز اوالانچ به دلار: 37.25 دلار | قیمت ارز اوالانچ به تومان: 2,177,896 تومان

مقالات دیگر: توکن‌های متاورسی در یک سال گذشته

مزایای رمز ارز سولانا

از مزایای شبکه سولانا می توان به سرعت بالا، مقیاس‌پذیری، کارمزد پایین، استیکینگ و دریافت پاداش و امنیت اشاره کرد. این ویژگی ها سبب توجه و علاقه سرمایه گزاران شده است. برای خرید تتر ارزان وارد صفحه پکیج های تخفیف خورده تتر شوید.

جالب است بدانید برای هر یک میلیون تراکنشی که در این شبکه به ثبت می رسد، تنها ۱۰ دلار به عنوان کارمزد دریافت می‌ گردد که همین میزان پایین بودن کارمزد در این شبکه را به نمایش می گذارد. کارمزد تراکنش در این شبکه چیزی برابر با صفر است که نکته بسیار مثبتی تلقی می شود‌. اجرای قراردادهای هوشمند در این شبکه با سرعت زیادی انجام می شود و زمان اعتبار سنجی نیز کاهش یافته است.

کاربران شبکه سولانا با استیک کردن توکن‌ها در شبکه به امنیت این شبکه یاری می رسانند و در نتیجه امکان هک کردن این رمز ارز کاهش می یابد.

این رمز ارز قابلیت ثبت زمان را دارد، چیزی که در دنیای کریپتو کارنسی ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

قیمت ارز پولیگان به دلار: 0.730909 دلار | قیمت ارز پولیگان به تومان: 42,735 تومان

مقالات دیگر: قیمت سندب با جهش ۲۰ درصدی هم‌زمان با رکود بازار

َبکه سولانا چیست

علت از کار افتادن ۷ ساعته شبکه سولانا

1 بامداد روز 11 اردیبهشت شبکه سولانا برای ۷ ساعت از کار افتاد. که تیم این ارز دیجیتالی علت این اتفاق را درگیری شبکه مبتنی بر اثبات سهام این ارز دیجیتال با حجم عظیمی از داده ها بیان کردند. این حجم زیاد سبب توقف تولید بلاک های جدید شده بود.

در واقع ربات‌های نرم‌افزاریِ از کَندی مَشین، ابزار ساخت توکن‌های غیرمثلی NFT سوءاستفاده کرده بودند و ترافیک سنگینی را به شبکه این ارز دیجیتال متحمل کردند. با ورود ۴ میلیون تراکنش و بیش از ۱۰۰ گیگابایت داده در هر ثانیه توسط این ربات ها، شبکه بهم ریخت. این میزان تراکنش در نوع خود یک رکورد برای سولانا محسوب می‌شود. برای مشاهده اطلاعات کوین مارکت کپ تمامی ارزهای دیجیتال وارد صفحه ی تابلوخوانی ارز های دیجیتال شوید.

آنتونی یاکوونکو هم‌ که بنیان‌ گذار ارز سولانا است در جریان این اتفاق ناپدید شده بود و مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت نیز بیان کرد در سفر بوده است و از اعتبار سنج های سولانا به خاطر راه اندازی مجدد این شبکه تمجید کرد.

یکی از اعضای بنیاد این شبکه نیز گفته است که هنوز علت بروز مشکل و چگونگی حمله ربات ها بر این شبکه برای توسعه دهندگان مشخص نشده است.

با از کار افتادن شبکه سولانا این ارز دیجیتالی کاهش زیادی را تجربه کرد و به قیمت 81 دلار رسید.

قیمت ارز یونی سواپ به دلار: 11.11 دلار | قیمت ارز یونی سواپ به تومان: 649,750 تومان

مقالات دیگر: تبدیل تومان به تتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 09 خرداد 1403:58,396 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.998777 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,314,274,909 دلار

مارکت کپ تتر: 111,825,891,929 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها