میانگین امتیازات ۵ از ۵

تحلیل و پیش بینی قیمت بیتکوین امروز

تحلیل و پیش بینی قیمت بیتکوین امروز

بیت کوین ممکن است پایین نیاید، اما ماینرها می گویند که «همیشه در هر دوره 4 ساله سود داشته است».
به من، یا به من، این سوال است. ماینرهای حرفه ای بیت کوین در مورد نکات ظریف استخراج بیت کوین و اینکه آیا اکنون زمان خوبی برای شروع است صحبت می کنند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

معامله گر مورد علاقه شما می گوید بیت کوین (BTC) به کف رسیده است. در عین حال، شاخص‌ها و تحلیلگران برتر زنجیره‌ای از محدوده قیمت فعلی به عنوان یک فرصت «خرید نسلی» یاد می‌کنند. در همین حال، رسانه‌های مختلف ارزهای دیجیتال و مالی اخیراً گزارش دادند که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین که انبوهی از ارز‌ها را به صرافی‌ها می‌فرستند، نشانه‌ای از این است که 17600 دلار حرکت تسلیم‌کننده‌ای است که پایین بازار را می‌چسباند.

از سوی تحلیلگران مختلف anon و doxed در کریپتو توییتر اطمینان زیادی وجود دارد، با این حال قیمت بیت کوین هنوز در یک روند نزولی آشکار است و معیارها به طور کامل نشان نمی دهد که معامله گران در حال خرید هر افت هستند.

قیمت ارز  سولانا به دلار:  152.55 دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,734,550 تومان

یکی از مولفه‌های مهم قیمت بیت کوین که بسیاری از سرمایه‌گذاران اغلب نادیده می‌گیرند، شرایط و احساسات استخراج‌کنندگان بیت‌کوین است، دقیقاً به همین دلیل است که Cointelegraph با ریچ فرولو از Blockware Solutions و ویل ساموسزگی از Sazmining Inc چت می‌کند تا به وضوح در مورد آنچه در استخراج اتفاق می‌افتد صحبت کند. صنعت و اینکه چگونه این ممکن است بر احساسات بازار در آینده تأثیر بگذارد.

مقالات مرتبط: سرمایه گذاران بیت کوین به رویای ۱ بیت دست می یابند.

تحلیل و پیش بینی قیمت بیتکوین امروز

مصاحبه کوین تلگراف درباره تحلیل و پیش بینی قیمت بیتکوین امروز

کوین تلگراف: آیا بیت کوین پایین است؟ قیمت تقریباً دو هفته پیش به 17600 دلار رسید و به نظر می رسد که آرماگدون تسلیم سرمایه محور ممکن است به پایان رسیده باشد. اندیشه ها؟

ویل ساموسزگی: نمی‌توان گفت که آیا بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است یا خیر. به طور کلی، من یک استراتژی میانگین هزینه دلار را به مردم توصیه می کنم: فقط هر مقدار بیت کوین که با آن احساس راحتی می کنید در یک برنامه ثابت بخرید. قبلاً شاهد کاهش‌هایی حتی بزرگ‌تر از این بوده‌ایم – مانند 93.7٪ در روزهای اولیه و 83.4٪ در سال 2018. بیت کوین همیشه در طول هر دوره چهار ساله در تاریخ خود سود داشته است.

-4 در حال حاضر بیت کوین زیر قیمت واقعی و کمتر از هزینه تولید ماینرها معامله می شود. قیمت همچنین به زیر بالاترین رکورد قبلی کاهش یافته و نرخ هش در حال کاهش است. معمولاً تحلیل‌گران زنجیره‌ای این معیارها را که به پایین‌ترین حد خود می‌رسند به عنوان یک فرصت خرید نسلی مشخص می‌کنند، اما آیا اینطور است؟

Rich Ferolo: Blockware تحقیقات زیادی در این مورد انجام داده است و ما قیمت سربه‌سر را از ماشین‌های s9 از سال 2016، 0.07 دلار در هر کیلووات محاسبه کرده‌ایم، نقطه سربه‌سر برای s9 38000 دلار است. در نهایت خواهید دید که ماشین های قدیمی از شبکه خارج می شوند. برای s17s، با 0.07 دلار سنت در هر کیلووات، BTC باید حدود 18000 دلار باشد.

ماشین‌های Newish کارآمدتر هستند و در حالی که سختی و تنظیم نرخ هش برای ماشین‌های نسل فعلی رو به کاهش است، هر چیزی بالاتر از ۹۰ تراهش (TH/s) می‌تواند آن را انجام دهد. هر چیزی کمتر از 34 وات در هر ترهاش ناکارآمد است.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,884,933 تومان

یکی از عواملی که باید در نظر گرفت این است که ارزش ماشین‌ها در حال کاهش است. حتی اگر قیمت بیت کوین شروع به بالا رفتن کند و یک رابطه همزیستی بین قیمت و عوامل کلان موثر بر قیمت بیت کوین و قیمت ها در سراسر بازار ارز دیجیتال وجود داشته باشد.

ماشین‌ها دارایی‌های سختی هستند و جنبه بزرگ ماینینگ ماشین است. Bitmain و MicroBT قیمت ها را با افزایش قیمت BTC تنظیم می کنند. این یک دارایی سخت است که به نوعی روزانه بازدهی را به دست می آورد، همان روشی که BTC انجام می دهد.

مقالات مرتبط: نرخ بیت کوین به زیر ۲۰ هزار دلار می رسد

اگر در بازی طولانی هستید، قیمت فعلی بیت کوین برایتان مهم نیست. فقط به این دلیل که قیمت بیت کوین پایین می آید به این معنی نیست که همه ماینرها نیز پایین می آیند. این بیشتر در مورد بقای بهترین ها است. شما باید از ماکروها آگاه باشید، اما آنقدرها هم که تصور می شود بد نیست. بسته به اندازه لباسی که می دوید، دیدگاه ها و موقعیت های مختلفی وجود دارد. شرکت‌های دولتی بزرگ فاکتورهای عملیاتی زیادی برای در نظر گرفتن دارند، اما هزینه‌های عملیاتی آنها (OPEX) هزینه کلی آنها را افزایش می‌دهد حتی اگر به ازای هر کیلووات 05/0 دلار دریافت کنند. مدل آنها با تجزیه و تحلیل یک ماینر معمولی خارج از کاربر عمومی متفاوت است.

– وضعیت صنعت معدن BTC در حال حاضر چگونه است؟ شایعاتی وجود دارد که ماینرهای اهرمی ممکن است از کار بیفتند، ماینرهای ناکارآمد در حال خاموش شدن هستند و تجهیزات 50 تا 65 درصد کمتر از قیمت های 2020 تا 2021 فروخته می شود.

قیمت ارز اتریوم به دلار3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 173,401,292 تومان

پشت صحنه چه اتفاقی می افتد و چگونه می بینید که این صنعت برای شش ماه تا یک سال آینده تأثیر می گذارد؟

+ من با تمام مشاهدات شما موافقم. ما در حال حاضر در نقطه تثبیت قیمت هستیم و بازار در حال پازی میزان بدهی معدنی موجود است. اگر بتوانید ماینینگ را ادامه دهید، ممکن است نرخ هش و سختی را از بین ببرید. Blockworks معتقد است که کمبود شدید زیرساخت در فضا وجود دارد. برای داشتن زیرساخت، باید مقدار باورنکردنی CAPEX داشته باشید تا به راه بیفتید. کمبود زیرساخت وجود داشته و دارد.

صرف نظر از ماشین هایی که در آنجا هستند، فضای زیادی برای میزبانی وجود ندارد. از دیدگاه گسترده تر، شما شاهد بسیاری از کاپیتولاسیون، ورشکستگی و ماشین های اضافی خواهید بود. من می‌دانم که بسیاری از بازیکنان بزرگ در حال توقف تامین مالی برای استخراج‌کنندگان هستند. این یک امتیاز مثبت برای افرادی است که می‌خواهند وارد این فضا شوند، اما ما پیش‌بینی کردیم که در سال 2022، زمانی که همه چیز رو به رشد بود، نرخ هش 60 درصد افزایش یابد. و با معرفی s19XP ها، هش ریت افزایش می یابد.

قیمت ارز تتر به دلار1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

+ بسیاری از کهنه سربازان در این فضا به این چرخه ها در اکوسیستم بیت کوین عادت کرده اند. از لحاظ تاریخی، کاهش هش ریت را به دنبال قیمت انجام می‌دهید. در مشکلاتی مانند این، ماینرهای جدیدتر معمولاً تخلیه می شوند، در حالی که شبکه تقویت می شود. طی شش ماه آینده، ماینینگ رقابتی تر خواهد شد، زیرا بازیکنان بزرگتر ممکن است ادغام شوند و ماینرها را با تخفیف خریداری کنند.

– دقیقاً چرا اکنون زمان خوب یا بد برای شروع استخراج است؟ آیا معیارهای روی زنجیره یا معیارهای سودآوری خاصی وجود دارد که ماینرها به آنها نگاه می کنند یا اینکه قیمت گذاری فعلی بیت کوین باعث جذابیت استخراج می شود، صرفاً بی دلیل است؟

مقالات مرتبط: خرید بیت کوین و واکنش هولدر های ثروتمند

فرض کنید من یک میلیون دلار پول نقد دارم، آیا زمان خوبی برای راه اندازی یک عملیات و شروع استخراج است؟ 300000 تا 100000 دلار چطور؟ در محدوده 40000 تا 10000 دلار، چرا ممکن است زمان مناسبی برای راه اندازی در خانه یا استفاده از یک سرویس استخراج میزبانی نشده باشد؟

+ صرف‌نظر از اندازه سرمایه‌گذاری، فکر نمی‌کنم هیچ یک از این ارزش‌ها صراحتاً شما را تضمین کند که بخواهید زیرساخت‌ها را در مقیاس بزرگ راه‌اندازی کنید. ماشین هایی به ارزش یک میلیون دلار با قیمت 5000 دلار به ازای هر دستگاه، 200 دستگاه، تقریباً 0.6 مگاوات، برای شما به ارمغان می آورد. 1 مگاوات توان برابر با 300 دستگاه است. مسکن 200 دستگاه بسیار متفاوت از مسکن 2 تا 10 دستگاه است. برای تنوع بخشیدن به 1 میلیون دلار به 300000 دلار یا 60 ماشین، اینجاست که می خواهید شروع به جستجو در هاستینگ کنید، با این فرض که همه در ماینینگ هستید.

قیمت ارز لایت کوین به دلار:  83.30 دلار  | قیمت ارز لایت کوین به تومان: 4,769,209 تومان

من ماینینگ را به عنوان یک پرچین در نظر می‌گیرم، بنابراین 60 درصد سرمایه را می‌خرم و ماشین‌آلات و 40 درصد BTC نقطه‌ای، یا 60 درصد CAPEX برای ماشین‌ها، 20 درصد برای OPEX و 20 درصد برای بیت‌کوین نقطه‌ای را می‌خرم. این مکان وسیع تری برای فکر کردن به میزبانی است. 100000 دلار به شما 20 دستگاه می دهد، بنابراین می توانید همان استراتژی را اعمال کنید. اکثر خانه‌های مسکونی نمی‌توانند آنقدر تقاضای برق را تحمل کنند. آستانه ظرفیت ماینینگ در خانه وجود دارد، بنابراین باید در نظر بگیرید که بدون تعطیل کردن محله چه مقدار نیرو می توانید به خانه خود برسانید.

محدوده 10000 تا 40000 دلاری برای ماینینگ در خانه مناسب تر است. اگر نرخ برق شما روی 0.10 دلار یا کمتر ثابت است، می توانید بسته به قیمت آن، آن را بگیرید. 40000 دلار حدود 8 دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد. صادقانه بگویم، این امکان پذیرتر است. اگر از چهار تا پنج دستگاه شروع کنید و آب را آزمایش کنید، حدود 24.4 کیلووات در ساعت برای هشت ماشین است. این تقریباً مانند محاسبه میانگین هزینه دلار در ماشین‌ها و خرید آنها در صورت ادامه کاهش قیمت است.

قیمت ارز دوج کوین به دلار:  0.150944 دلار  | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 8,642 تومان

– آیا کاهش قیمت بیت کوین به زیر بالاترین حد خود برای اولین بار در آینده تأثیرات قابل توجهی بر روی مبانی دارایی و صنعت دارد؟

+ مبانی BTC بدون تغییر است، به همین دلیل است که من همچنان انتظار دارم BTC به یک دارایی ذخیره جهانی تبدیل شود. از سوی دیگر، صنعت از این سقوط درس خواهد گرفت: از اهرم بیش از حد استفاده نکنید و بازدهی ارائه نکنید که شما را آسیب پذیر می کند.

مقالات مرتبط: دلار تتر و سودهای اخیر بیت کوین

سوال بسیار خوبی است، فکر می‌کنم از جایی که اکنون در آن هستیم، بر اساس جایی که مردم (خرده‌فروشی) در چرخه قبلی خرید کرده بودند، انتظار می‌رفت. پول هوشمند انتظار داشت یک بازار نزولی طولانی اتفاق بیفتد، اما چیزی که همه را شوکه کرد این است که چه زمانی و با چه سرعتی اتفاق افتاد. تاپ مرموز که مدت ها در انتظار آن بودیم هرگز اتفاق نیفتاد.

Crypto به دلیل انفجارهای اخیر در معرض دید بیشتری قرار دارد و مطبوعات بد بسیار بیشتری دارد و ما بیشتر خواهیم دید زیرا اخبار مطبوعات بد را دوست دارند و تولید آن آسان تر است. برای کسانی که به بیت کوین اعتقاد دارند، آن را نادیده می گیرند و زمان مناسبی برای خرید و سرمایه گذاری در آن فضا است، به خصوص زمانی که تمام انرژی بد از بین برود.

بسیاری از مردم احتمالاً پایین را فروخته اند و باز نخواهند گشت، اما این فقط پویایی اولیه بازار است.

قیمت ارز پولکادات به دلار:  7.07 دلار  | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 404,739 تومان

– نصف شدن پاداش بعدی شبکه در 676 روز نزدیک است. به نظر شما، این موضوع چگونه چشم انداز استخراج صنعتی و میزان تجهیزات مورد نیاز برای حل الگوریتمی را تغییر می دهد که محاسبه آن با هر نصف شدن دشوارتر می شود؟

+ رویدادهای نصف کردن تمایل دارند که کاپیتولاسیون ماینر را القا کنند. من تعجب می کنم که نرخ هش فعلی بیشتر کاهش نیافته است. ما شاهد کاهش شدیدی نیستیم که قبلاً انتظار می رفت مانند 20 تا 25 درصد. این به این دلیل اتفاق می‌افتد که ماشین‌های نسل قدیمی باید از برق جدا شوند و پاداش‌ها با هزینه مطابقت ندارد، اما افزایش نرخ هش مورد انتظار که با هر نصف‌سازی به وجود می‌آید به این معنی است که ماشین‌های نسل قدیمی‌تر در کوتاه‌مدت سود می‌برند. زمانی که OPEX نامطلوب است، ماینرها برق را قطع می کنند و زمانی که زمان مناسب باشد دوباره وصل می شوند.

قیمت ارز  شیبا اینو به دلار:  0.000023 دلار  | قیمت ارز شیبا اینو  به تومان: 1 تومان

ماینرها می خواهند هزینه های خود را کاهش دهند، زیرا نیمی از پاداش در بیت کوین ممکن است بسیاری از عملیات استخراج را بی سود کند (با فرض ثابت بودن قیمت بیت کوین به دلار ایالات متحده). بهره وری تجهیزات معدن ادامه خواهد یافت و معدنچیان به جستجوی مقرون به صرفه ترین منابع انرژی ادامه خواهند داد. نصف کردن یکی از بسیاری از ویژگی های نابغه شبکه بیت کوین است زیرا ناکارآمدی ها را از بین می برد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند