میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز پیت بول چیست؟

ارز پیت بول یک پروژه غیرمتمرکز جامعه رمزنگاری است.

ارز پیت بول که در 17 مارس 2021 در اکوسیستم زنجیره هوشمند Binance (BSC) فهرست شده است، یک پروژه کاملاً متمرکز بر جامعه است که ممیزی های امنیتی را پشت سر گذاشته و ثابت کرده است که هیچ خطر امنیتی ندارد.

نیمی از کل عرضه توکن PIT که مجموع عرضه آن 100,000,000,000,000 (100 کوادریلیون) است، قبلا سوخته است. به منظور کاهش عرضه باقیمانده و افزایش ارزش توکن پیت بول، از هر تراکنش 4 درصد کسر می شود. نیمی از این 4% کسر به طور خودکار سوزانده می شود، در حالی که نیمی باقی مانده به عنوان پاداش به سرمایه گذارانی که توکن های Pitbull (PIT) دارند توزیع می شود. به عبارت دیگر، می توان گفت که توکن Pitbull به سرمایه گذاران خود نوعی فرآیند سهامداری خودکار را ارائه می دهد.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,711,867,514 تومان

همه توسعه دهندگان ارز پیت بول که به هیچ وجه پیش فروش نیست و اصل انصاف را رعایت می کند، داوطلب هستند. به عبارت دیگر، ارز پیت بول هیچ مالک، توسعه دهنده یا تیم پولی ندارد. بنابراین، تمام عرضه توکن Pitbull (PIT) در گردش متعلق به جامعه سرمایه گذاران است.

ارز پیت بول یک کیف پول اهدایی از طرف جامعه دارد، زیرا هیچ تیم توسعه دهنده ای وجود ندارد. این کیف پول جامعه توسط فناوری چند امضایی محافظت می شود و بنابراین، برای انجام تمام تراکنش ها از کیف پول باید اکثریت امضاها از محتوای انجمن به دست آید.

انجمن ارز پیت بول، که به همان اندازه که سعی می‌کند منصفانه باشد، از شفافیت نیز مراقبت می‌کند، تمام هزینه‌ها و درآمدهای انجام‌شده تا کنون را شفاف با سرمایه‌گذاران خود، یعنی جامعه خود، به اشتراک می‌گذارد. همچنین تاکنون چندین کمک مالی توسط انجمن Pitbull Token انجام شده است.

قیمت ارز تتر به دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 59,053 تومان

شرکای استراتژیک Pitbull Token عبارتند از Pig Finance (PIG Token)، Friction Finance (TAO Token) و UniTracker. علاوه بر این، Pitbull Token پروژه های جاه طلبانه ای مانند Pit Tracker، Pit Charts، Pit Farm، Pit Swap، Pit Store، Pit Stop، Pit Fund، Pit Games، Pit Lottery دارد.

کاربر گرامی برای مشاهده بسته های تخفیف خورده تتر وارد صفحه ی خرید تتر ارزان شوید.

قیمت ارز پیت بول

قیمت ارز پیت بول

قیمت ارز دیجیتال پیت بول لحظه ای : 0.000048 تومان تومان
حجم خرید و فروش رمز ارز پیت بول روزانه : 22,074,331,957 تومان تومان
ارز مجازی پیت بول مارکت کپ: 1,926,707,408,848 تومان تومان
وضعیت کنونی کریپتو کارنسی پیت بول برای فروش: افزایشی

خرید رمز ارز مجازی پیت بول در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی پیت بول و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال پیت بول و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

پیت بول یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود میلیون دلار، در رتبه 731 بازار قرار داشته و سهم 40,192,158,063,660,000 PIT از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی پیت بول هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 0.00000000081182 دلار، معادل 0.00000000081182 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 373,831 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی pitbullمعادل 3.93% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید.

پیت ردیاب چیست؟

قیمت ارز اتریوم به دلار:  3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 178,831,439 تومان
پیت ردیاب; توکن پیت بول یا به عبارت دیگر توکن PIT، پلتفرمی است که در آن سرمایه گذاران می توانند مقدار توکن PIT خود، میزان جوایزی که برنده شده اند، مبلغ دلاری سرمایه گذاری های خود و تاریخچه تراکنش های خود را مشاهده کنند.

برای استفاده از Pit Tracker که هنوز در مرحله آزمایشی است و به زودی به طور کامل عملیاتی می شود، کافی است به آدرس tracker.pitbull.community بروید و آدرس کیف پول را در قسمت آدرس وارد کنید.

Pit Charts چیست؟
نمودارهای گودال؛ این پلتفرمی است که برای دنبال کردن نمودارها، گرافیک‌ها و تراکنش‌های فوری تمام دارایی‌های رمزنگاری شده در اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس (BSC) به‌ویژه توکن PIT ساخته شده است.

با Pit Charts، که هنوز در مرحله بتا است، سرمایه‌گذارانی که به ویژه معامله‌گران و علاقه‌مند به تحلیل تکنیکال هستند، می‌توانند بر تمام داده‌های PIT Token و سایر دارایی‌های رمزنگاری در شبکه BSC تسلط داشته باشند.

مقالات دیگر: خرید تتر با ویزا کارت

پیت فارم چیست؟

قیمت ارز لایت کوین به دلار:  83.30 دلار  | قیمت ارز لایت کوین به تومان: 4,918,559 تومان
مزرعه گودال؛ این پلتفرمی است که فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در برابری PIT/BNB برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد با امتیازهای کسب‌شده، NFT‌های Pitbull را به دست آورند.

درآمدهای ایجاد شده از طریق پلت فرم به کیف پول اجتماعی Pitbull (PIT) Token منتقل می شود و برای کمک های مالی با توسعه پروژه استفاده می شود.

15 درصد از درآمدهای تولید شده توسط Pitbull NFT ها صرف هزینه های تبلیغاتی و تبلیغاتی Pitbull Token، 15 درصد برای کمک های مالی، 10 درصد در طراحی های جدید NFT و هزینه های تراکنش لازم برای آپلود این NFT ها در پلتفرم های فروش می شود. از هم جدا می شوند. 60٪ باقیمانده برای کاهش کل عرضه و افزایش ارزش توکن Pitbull (PIT) سوزانده می شود.

مقالات دیگر: هارد فورک و ایردراپ درآمد غیرفعال کریپتو

Pit Swap چیست؟

Pit Swap، همانطور که از نامش کم و بیش پیداست، یک پلتفرم DEX است که به کاربران رمزارز امکان خرید و فروش توکن‌های Pitbull و سایر پروژه‌های BSC را می‌دهد.

تمام دارایی های BSC را می توان در پلتفرم Pit Swap معامله کرد که استفاده از رابط کاربری آن بسیار آسان و کاربرپسند است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 31 اردیبهشت 1403:59,053 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 01 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها