میانگین امتیازات ۵ از ۵

توکن غیر قابل معاوضه NFT و درآمد میلیونی

توکن غیر قابل معاوضه NFT می تواند درآمد میلیونی داشته باشد، به گفته بنیانگذار Apocalyptic Apes ، دارندگان NFT می‌توانند میلیون‌ها دلار از طریق حقوق IP کسب کنند

بیل استارکوف، بنیانگذار Apocalyptic Apes، گفت که دارندگان می توانند با دادن مجوز به توکن های غیرقابل تعویض خود، درآمد زیادی کسب کنند.

در حالی که رایج‌ترین راه برای کسب درآمد در فضای توکن غیرقابل تعویض (NFT) چرخاندن توکن‌ها برای کسب سود است، با ادامه توسعه بازار، فرصت‌های دیگری نیز برای کسب درآمد با NFT وجود دارد.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، بیل استارکوف، بنیانگذار میمون های آخرالزمانی و یکی از اعضای Bored Ape Yacht Club (BAYC)، در مورد اینکه دارندگان NFT چگونه می توانند به حقوق مالکیت معنوی (IP) توکن ها مجوز دهند، صحبت کرد.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار:  1.33 دلار  | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 77,918 تومان

استارکوف با اشاره به BAYC به عنوان مثال، خاطرنشان کرد که “دارندگان می توانند هزاران دلار با صدور مجوز برای استفاده تجاری میمون های خود تولید کنند.” او توضیح داد که اگر مجموعه NFT محبوبیت بیشتری پیدا کند، می تواند در پروژه های دیگر نیز اتفاق بیفتد.

جدای از این، استارکوف قویاً معتقد است که در نهایت، تصاویر نمایه افراد در نتیجه استفاده از NFT توسط دارندگان آنها به افراد مشهور تبدیل خواهند شد. وی خاطرنشان کرد:

“در آینده، دارندگان NFT صدها میلیون دلار از طریق حقوق IP به دست خواهند آورد، زیرا PFP ها در آینده تبدیل به جی لنو جدید شما خواهند شد، آنها به جیمی کیمل جدید شما، اپرا جدید شما تبدیل خواهند شد.”

قیمت ارز متاورسی چیلیز به دلار:  0.154205 دلار  | قیمت ارز چیلیز به تومان: 9,016 تومان

با این حال، برای اینکه این اتفاق بیفتد، بنیانگذار Apocalyptic Apes گفت که مردم باید ابتدا NFT های خود را نگه دارند و اجازه دهند پروژه پشت آن توسعه یابد. عضو BAYC همچنین فکر می کند که “تبدیل PFP شما به یک شخصیت فرصتی برای زنده کردن آن است.”

قیمت ارز متاورسی گالا  به دلار:  0.04594 دلار  | قیمت ارز گالا به تومان: 2,686 تومان

خرید توکن غیر قابل معاوضه NFT

خرید توکن غیر قابل معاوضه NFT با آگاهی کامل

قیمت ارز متاورسی انجین کوین به دلار:  0.369185 دلار  | قیمت ارز انجین کوین به تومان: 21,586 تومان

سردرگمی زیادی در مورد کپی رایت، مالکیت معنوی و مالکیت NFT وجود دارد. در ژانویه، پروژه ای به نام Spice DAO به دلیل توییت در مورد برنامه هایی برای ساخت یک سریال انیمیشنی از کتاب Dune، پس از خرید NFT از یک نسخه کمیاب از رمان، در اینترنت مورد تمسخر قرار گرفت. بسیاری به این توییت واکنش نشان دادند و خاطرنشان کردند که خرید NFT به این معنی نیست که حق چاپ کتاب واقعی را در اختیار خواهند داشت زیرا قانون حکم می‌کند که حق چاپ در اختیار سازندگان اثر اصلی خواهد بود. برای خرید تتر ارزان از صفحه تتر های تخفیف خورده علی بابا دیدن فرمایید.

قیمت ارز متاورسی اس ال پی به دلار:  0.004006 دلار  | قیمت ارز انجین کوین به تومان: 234 تومان

در ماه می، BAYC NFT بازیگر آمریکایی ست گرین به سرقت رفت و به شخص دیگری فروخته شد. از آنجایی که BAYC قرار است در یک برنامه تلویزیونی استفاده شود، نگرانی هایی در مورد اینکه چه کسی مالک حقوق استفاده تجاری است، به وجود آمد. حتی یک استاد حقوق خاطرنشان کرد که گرین می‌تواند مورد شکایت قرار گیرد زیرا خریداران در صورت خرید ناآگاهانه یک کالای دزدیده شده از نظر قانونی محافظت می‌شوند و پیشنهاد می‌کند که IP به صاحب جدید برسد. در نهایت، گرین NFT را پس گرفت.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند  به دلار:  0.467704 دلار  | قیمت ارز انجین کوین به تومان: 27,346 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 09 خرداد 1403:58,402 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.998872 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,068,016,058 دلار

مارکت کپ تتر: 111,836,561,210 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها