میانگین امتیازات ۵ از ۵

دارایی nft  و عکس‌ها، همان آینه‌های سرگرم‌کننده‌ای هستند که هنر سطح بالایی شایسته آن است

دارایی nft  و عکس‌ها همان آینه‌های سرگرم‌کننده‌ای هستند که هنر سطح بالایی شایسته آن است

هنر سنتی یک طبقه دارایی است که ثروتمندان بر آن تسلط دارند. چشم انداز بلند مدت هنر NFT ممکن است به این بستگی داشته باشد که آیا آنها می توانند بیشتر به آنها ارائه دهند یا خیر.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار:  1.29 دلار  | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 73,657 تومان

نکته خنده دار در مورد بسیاری از اتفاقات کاملاً جنون آمیز که امروزه در جهان اتفاق می افتد این است که از یک منظر خاص، آنها در واقع کاملاً منطقی هستند. به عنوان مثال، برندهای معروف خرید املاک متاورس را در نظر بگیرید. در نگاه اول اصلا معنی ندارد. در نگاه دوم، با فرض اینکه پایگاه کاربر پروژه های مربوطه در طول زمان رشد می کند، مانند خرید یک بنر تبلیغاتی در یک وب سایت است، فقط با یک نشانه گذاری بالاتر. با توجه به تعداد تیترهایی که هنگام خرید دریافت می کنید، خرید کاملا معقول می شود حتی اگر با قطعه زمین مجازی خود کاری انجام ندهید.

قیمت ارز متاورسی چیلیز به دلار:  0.129371 دلار  | قیمت ارز چیلیز به تومان: 7,407 تومان

این کاملاً امکان پذیر است که همین مورد را برای هنر توکن غیرقابل تعویض (NFT) ، یکی دیگر از روندهای اصلی در فضای بلاک چین، حداقل در مورد میزان سر و صدایی که ایجاد کرده است، ایجاد کنیم. همین چند ماه پیش، پاریس هیلتون و جیمی فالون هنگام نمایش میمون‌های حوصله‌شان در تلویزیون زنده بررسی کردند که عمق پرتگاه منزوی چقدر است. و این تنها تعدادی از افراد مشهور جریان اصلی است که اخیراً به قطار تبلیغاتی هنر NFT پیوسته‌اند، با تعداد کمی از آنها که توسط همان نهاد، آژانس استعدادهای متحد، مدیریت می‌شوند. و آیا باور می کنید، UTA همچنین نماینده سازندگان Yuga Labs Bored Ape Yacht Club است.

این ممکن است به پیوند جالبی بین نخبگان سرگرمی و بچه های پوستر صحنه NFT اشاره کند. BAYC حداقل چیزی بیش از تصاویری برای ارائه دارد، که همیشه در مورد NFT هایی که در حراج خانه های کریستیز و ساتبی ظاهر می شوند، صدق نمی کند. همانطور که این دو جهان به یکدیگر نزدیکتر می شوند، شباهت های آنها در کانون توجه قرار می گیرد – و برخی از حقایق بسیار بد بو را در طول راه در نحوه درک ما از هنر و ارزش آشکار می کند.

قیمت ارز متاورسی گالا  به دلار:  0.044677 دلار  | قیمت ارز گالا به تومان: 2,558 تومان

ارزش دارایی nft

ارزش دارایی  nft در چشم ارزیاب است

هنر سنتی به عنوان ذخیره ارزش کاملاً مؤثر است. می تواند در طول زمان مقداری بازده ایجاد کند و بسیار راحت است به این معنا که یک نقاشی 100 میلیون دلاری فضای کمتری نسبت به همان مقدار پول نقد می گیرد. اما اگر ارزش فیات از توان مالی کشور صادر کننده ناشی شود، با هنر، اوضاع 100 برابر تیره تر است. برای خرید تتر ارزان از صفحه تتر های تخفیف خورده علی بابا دیدن فرمایید.

قیمت ارز متاورسی انجین کوین به دلار:  0.297267 دلار  | قیمت ارز انجین کوین به تومان: 17,020 تومان

هنر چیست؟ تقریباً به هر چیزی، پس از قدم زدن در یک گالری هنری مدرن تصادفی فکر می کنید. در واقع، برخی از مشهورترین و مدرن‌ترین هنرمندان، از اندی وارهول گرفته تا جف کونز، تلاش می‌کنند تا درک ما از چیستی هنر و آنچه می‌تواند هنر باشد را تخریب کنند. در هر صورت، ما در عصری زندگی می کنیم که یک موز چسبانده شده به دیوار را می توان در یک گالری هنری به ارزش 120000 دلار به نمایش گذاشت. شخصی آن را خورد و آن را یک عمل بیان هنری نامید، اما نترسید – میوه به زودی جایگزین شد و کار به روال عادی بازگشت.

قیمت ارز متاورسی اس ال پی به دلار:  0.004025 دلار  | قیمت ارز انجین کوین به تومان: 230 تومان

از این سوئیچرو موز، می توان نتیجه گرفت که میوه از نظر فنی به اندازه این قطعه قابل تعویض است. به عبارت دیگر، ارزش این اثر هنری از یک موز خاص ناشی نمی‌شود، بلکه از هر موزی است که احتمالاً یک قطعه چسب نواری به همان اندازه قابل تعویض است. بنابراین، دقیقاً چه چیزی برای برچسب قیمت 120000 دلار ساخته شده است؟ نام تجاری هنرمند، اعتبار گالری، و چند عامل کاملا اثیری دیگر.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند  به دلار:  0.436493 دلار  | قیمت ارز انجین کوین به تومان: 24,992 تومان

وقتی سعی می کنیم همین منطق را در سایر آثار هنری ارزشمند به کار ببریم، همه چیز خنده دارتر می شود. میدان سیاه، یکی از مشهورترین نقاشی‌های کازیمیر مالویچ، در سال 2008 به قیمت 60 میلیون دلار دست به دست شد. این تابلو دقیقاً همان چیزی را که شما فکر می‌کنید نشان می‌دهد – یک مربع سیاه واقعی – و به این ترتیب، از نظر زیبایی‌شناسی ناب ارزشی مشکوک دارد. . علاوه بر این، برای بررسی اصالت نقاشی، ما مجبور خواهیم بود به کمی بیشتر از تجزیه و تحلیل عمیق اجزاء، رنگ و بوم آن تکیه کنیم تا مشخص کنیم آیا آنها به اندازه کافی قدیمی و معمولی برای دوره و محل مالویچ هستند یا خیر. اما اگر قرار باشد کسی به‌طور تصادفی این اثر هنری را بخواند، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم آن را با مربع سیاه دیگری جایگزین کنیم، حتی اگر ارزش زیبایی‌شناختی کم و بیش یکسان باشد. ارزش این قطعه از دستی است که آن را کشیده است و هر کسی که مالویچ نیست این کار را نخواهد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها