میانگین امتیازات ۵ از ۵

بیت کوین bep20 و تحلیل بازار

بیت کوین bep20 توکنی جدید است که  شروع آدرس کیف پول های آن که بسیار شبیه کیف پول های اتریوم است و با 0 X آغاز می شود و روی شبکه بایننس اسمارت چین فعالیت دارد. در واقع، استاندارد‌های مختلفی برای ساخت تو‌کن ارزهای دیجیتالی در بلاک چین‌های مختلف وجود دارد که گاهی کاربران را گیج می کند و احتمالا اکثر سرمایه گذاران عادی وقتی با این استانداردها برخورد می‌کنند و باید شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنند، نمی دانند کدام را انتخاب کنند. بهترین راه برای گرفتن تصمیمی درست، شناخت بهتر آن ها است. BEP20 یکی ازاستاندارد های موجود بیت کوین است که شاید افراد کمتری آن را بشناسند و با مزایای آن آشنا باشند.

قیمت بیت کوین به دلار:  27,182.48 دلار  | قیمت بیت کوین به تومان:

بیت کوین bep20 چیست؟

بیت کوین bep20 که شاید نوع کمتر شناخته شده ی توکن های بیت کوین باشد، گاهی سبب گیج شدن برخی از کاربران هنگام خرید و فروش ارزها یا انتقال آن ها به دیگران می شود، هنگامی که صرافی بایننس بلاک چین مخصوص خود یعنی بایننس چین را راه‌اندازی کرد، اعلام کرد واریز و برداشت با استانداردهای فنی متفاوت در این صرافی قابل انجام است یعنی شما قادرید یک توکن ERC20 به حساب بایننس خود بریزید و توکن BEP2 که آدرس‌های آن با bnb شروع می‌شود برداشت کنید و برعکس. مدتی بعد نام جدیدی از بیت کوین ها به میان آمد به نام بیت کوین  bep20اما تفاوت آن با بایننس چین چیست؟ کاربر گرامی برای مطالعه قیمت بیت کوین وارد این صفحه شوید.

بایننس اسمارت چین یک بلاک چین موازی بایننس چین است که سازگار با اتریوم است و به گونه‌ای طراحی شده است که دارای کارمزد کمتر و سرعت بیشتری برای انجام تراکنش‌ها باشد و بر خلاف بایننس چین امکان توسعه قرار داد دارد و فقط از بیت کوین bep20 پشتیبانی می کند.

قیمت تتر به دلار:  0.999861 دلار  | قیمت تتر به تومان: 50,030 تومان

تحلیل بیت کوین bep20

ویژگی های bep20

تا اینجا اطلاعاتی راجع به توکن bep20 بدست اوردیم و فهمیدیم  نسخه جدیدتر از استاندارد BEP2 همان bep20 می شود. این توکن از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است و می‌توانید از آن‌ها در بسیاری از اپلیکیشن‌ها استفاده کنید. انتقال این توکن نیز بسیار ارزان است و سرعت بالایی دارد. این توکن در واقع از ERC20 مشتق شده است و خلاصه ی Binance Smart Chain Evolution Proposal 20  است که به معنی طرح پیشنهادی برای تکامل شبکه بایننس اسمارت چین می باشد. جالب است بدانید سرعت انجام تراکنش‌ها روی این شبکه، یعنی بایننس اسمارت چین ۲ برابر اتریوم است.

قیمت پولکادات به دلار:  4.09 دلار  | قیمت پولکادات به تومان: 204,601 تومان

تراست ولت (Trust Wallet) را می توان کیف پولی ایمن و محبوب به حساب آورد که در حال حاضر از استانداردهای توکن بیت کوین bep20 پشتیبانی می‌کند. امکان فعال کردن بایننس اسمارت چین هم بر روی کیف پولی چون متامسک (MetaMask) وجود دارد. کیف تراست والت از بیت کوین (BTC) و ریپل (XRP)، اتریوم و غیره پشتیبانی می کند. این کیف پول نرم افزاری مناسب برای گوشی های اندروید و IOS است و  کیف پولی گرم به حساب می آید.

قیمت شیبا به دلار:  0.000007 دلار  | قیمت شیبا به تومان: 0.36547 تومان

مقالات مرتبط: قیمت لحظه ای بیت کوین برای اولین بار از سال ۲۰۲۰ به زیر ۲۰ هزار دلار سقوط کرد

شبکه BEP-20

قیمت خرید بیت کوین همواره از مهمترین چیز هایی است که کاربران ارزهای دیجیتال به بررسی آن می پردازند، در وافع، بیت کوین که اولین رمز ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی ها است، روی  شبکه بلاک چین اختصاصی خود فعالیت دارد و آدرس کیف پول های این رمز ارز نیز با عباراتی همانند   bc یا اعدادی مثل 1 و3 آغاز می شود، ولی برخی توکن ها مانند BEP2  روی شبکه بایننس چین بوده و آدرس والت های آن با عبارت bnb آغاز می شود. بیت کوینی با استاندارد BEP20 نیز روی شبکه بایننس اسمارت چین قرار دارد و آدرس والت های آن با عبارت 0X  شروع می شود که چیزی شبیه به والت های شبکه اتریوم می باشد.

قیمت چین لینک به دلار:  7.87 دلار  | قیمت چین لینک به تومان: 393,999 تومان

فراموش نکنید موقع واریز یا برداشت بیت کوین هایی مانند بیت کوین bep20  که توکن شبکه بایننس چین و بایننس اسمارت چین هستند، به درست بودن آدرس کیف پول خود توجه کنید زیرا آدرس‌ توکن هایی چون Bep20 و erc20 بسیار مشابه یکدیگر هستند و برای شما امکان اشتباه وجود دارد.

مقالات مرتبط: بیت کوین امروز باعث نگرانی رئیس‌جمهور السالوادور شده است. 

قیمت الگورند به دلار:  0.097897 دلار  | قیمت الگورند به تومان: 4,898 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تومانی تتر: 50,030 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.999861 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 22,071,517,934 دلار

مارکت کپ تتر: 83,259,633,331 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: 0.04%

بر چسب ها