میانگین امتیازات ۵ از ۵

خرید بیت کوین

خرید بیت کوین با قیمت مناسب دغدغه بسیاری از سرمایه گذاران است. قیمت بیت کوین (BTC)  در شش ماه گذشته به ۶۹,۰۰۰ دلار رسید و بیش از ۵۰ درصد کاهش قیمت را تجربه کرد، اما این کاهش قیمت هم در وادار کردن برخی از ثروتمندترین سرمایه گذاران به فروش بیت کوین های خریداری شده خود موثر نبود. بر اساس داده ها مشتریان ثروتمند Coinbase از دسامبر ۲۰۲۰ هنوز بیت کوین های خود را نگه داشته اند.

قیمت این رمز ارز محبوب از ۱۲ می در محدوده ۲۹۵۰۰ تا ۳۰۵۰۰ دلار، نوسان تجربه کرده است که سبب سردرگمی سرمایه گذاران برای خرید آن شده است و همچنان برخی تحلیلگر فنی پیش بینی می کنند که قیمت این ارز دیجیتالی به روند نزولی غالب خود ادامه دهد.

قیمت بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت بیت کوین به تومان:

روند نزولی قیمت بیت کوین

همانطور که گفته شده قیمت بیت کوین روند نزولی در پیش گرفته است و از ۱۲ می در محدوده ۲۹۵۰۰ تا ۳۰۵۰۰ در نوسان بوده است اما آیا خرید بیت کوین از سوی سرمایه گذاران با افت روبروشده است؟

 با‌ وجود نزول قیمت خرید بیت کوین در ماه های اخیر، باز هم برخی تحلیلگران احتمال سقوط دوباره قیمت آن را پیش بینی می کنند و به سرمایه گذاران هشدار می دهند، مثلا PostyXBT که یک تحلیلگر مستقل بازار است، استدلال می کند که توکن می تواند به محدوده ۲۰۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلاری هم سقوط کند، اما هنوز هم سرمایه گذاران زیادی اصرار به خرید بیت کوین دارند. مثلا از سه ماهه چهارم ۲۰۲۰، مشتریان نهادی بیت کوین، کوین بیس تا ۲۹۶ درصد افزایش یافته است و این نشان می دهد که اکثر سرمایه گذاران با وجود کاهش بیش از ۵۰ درصدی قیمت این رمز ارز نسبت به بالاترین سطح خود، تصمیمی متفاوت از انتظارات عمومی برای خرید این رمز ارز گرفتند.

قیمت تتر به دلار:  1.00 دلار  | قیمت تتر به تومان: 56,756 تومان

قیمت خرید بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین

برای بسیاری از افراد به خصوص سرمایه گذارانی که اقدام به خرید بیت کوین کرده اند، پیش بینی آینده قیمت این رمز ارز پر اهمیت است، اما اگرچه نوسانات بازار و عوامل خارجی بر قیمت این ارز پر اهمیت است ولی آیا واقعا آینده قیمت این ارز پر معامله بازار قابل پیش بینی است؟

قیمت پولکادات به دلار:  7.07 دلار  | قیمت پولکادات به تومان: 401,177 تومان

در سال 2017 رشد قیمت بیت کوین صعود زیادی را تجربه کرد به طوری که قیمت آن در طول دو سال از هزار دلار به مقداری حدود بیست هزار دلار صعود کرد. امروزه نیز نظرات مختلفی راجع به آینده بیت کوین وجود دارد، برخی مانند چنگ‌‌پنگ CZ ژائو مدیرعامل صرافی بایننس اظهار می کند که قیمت بیت کوین صعود زیادی خواهد کرد و هنوز به ارزشی که شایسته آن باشد، نرسیده است و برخی همچون الخاندرو د لا توره قیمت آینده این رمز ارز را در کمترین میزان تقریبا 5 هزار دلار و در بهترین حالت 14 هزار دلار پیش بینی می کند. حتی برخی افراد چون بندیکت بونز که از بنیان گذاران شرکت Findora است، آینده هزار تا 1 میلیون دلاری برای بیت کوین پیش بینی کرده است که نشان دهنده آینده ی درخشان خرید بیت کوین است. کاربر گرامی برای خرید بسته های به صرفه تتری وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

قیمت شیبا به دلار:  0.000023 دلار  | قیمت شیبا به تومان: 1 تومان

محبوبیت بیت کوین

 امروزه این ارز محبوبیت زیادی یافته است و با آن می توانید اقدامات مختلفی همچون خرید و فروش کالا کنید یا هتل یا بلیط خود را رزرو کنید و از بسیاری از خدمات استفاده کنید. این ارز حجم ریادی از بازار ارز های دیجیتالی را از آن خود کرده است و رتبه یک معاملات این بازار را در دست دارد.

قیمت چین لینک به دلار:  14.26 دلار  | قیمت چین لینک به تومان: 809,517 تومان

مقالات مرتبط:  قیمت بیت کوین | ۵ چیز که در این هفته در بیت کوین باید بدانید

این ارز همجنین برای سرمایه گذاری خریده می شود و می تواند سود بسیار زیادی را نصیب سرمایه گذاران خود بکند، اگرچه همیشه احتمال ضرر هم  برای سرمایه گذاران رمز ارز ها وجود دارد. این ارز را می توان با سایر ارزهای دیجیتالی دیگر نیز خرید و فروش کرد و یا با ارزهای فیات آن را مبادله کرد.

قیمت الگورند به دلار:  0.193591 دلار  | قیمت الگورند به تومان: 10,987 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

نمودار بیت کوین «سیگنال مگا صعودی» یا «شکست واقعی؟» 5 نکته ای که در این هفته باید از بیت کوین بدانید

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 01 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها