ویژگی های صرافی علی بابا

صرافی ارز دیجیتال علی بابا با ارئه خدمات خرید و فروش ارز های دیجیتال با پایین ترین نرخ کارمزد ممکن، خدمات آموزشی و خدمات اختصاصی، به دنبال رفع نیاز و جلب رضایت شما عزیزان است. صرافی علی بابا پایین ترین قیمت تتر در بین صرافی های ایرانی را دارد و ضمن انجام معاملات در بازار های p2p وبایننس، خرید و فروش ارزهای بایننس را نیز انجام می دهد و بدون کارمزد ارزهای بایننس را می فروشد. صرافی علی بابا قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتالی را با صرافی بایننس به نمایش می گذارد، همانطور که می دانید برای خرید از صرافی بایننس باید فیلترینگ را دور بزنید و همین احتمال مسدود شدن دارایی شما در این صرافی را افزایش می دهد، در حالیکه صرافی ارز دیجیتال علی بابا با قیمت صرافی بایننس، اقدام به خرید و فروش رمزارزها می کند که این می تواند فرصت خوبی برای افرادی که می خواهند از صرافی بایننس خرید کنند اما نگران مسدود شدن دارایی خود هستند، باشد. از دیگر مزایای ثبت نام در این صرافی، گرفتن کد رفرال می باشد که به شما ۲ تخفیف ۲۵ درصدی در کارمزد داده می شود.

خدمات خرید و فروش در صرافی علی بابا اکس

 • پایین ترین نرخ کارمزد بین ۰٫۰۲ الی رایگان
 • پایین ترین نرخ تتر
 • قیمت لحظه ای مطابق صرافی بایننس
 • فروش ارزهای بایننس بدون کارمزد
 • انجام معاملات در بازار های p2p و بایننس
ویژگی های صرافی علی بابا

فروش تتر ارزان در صرافی علی بابا

تتر پادشاه بی چون و چرای استیبل کوین ها و سومین ارز پرمعامله ی بازار ارزهای دیجیتالی می باشد. معاملات این ارز، حجم زیادی از بازار ارزهای دیجیتالی را از آن خود کرده است. امروزه تتر نقش مهمی را در معاملات ایفا می کند و افراد زیادی برای انتقال پول از یک نقطه به نقطه ای دیگر از جهان با کارمزد کمتر و سرعت بیشتر، از این ارز استفاده می کنند.
صرافی ارز دیجیتال علی بابا علاوه بر فروش تتر و با پایین ترین قیمت بازار و
کارمزد کمتر نسبت به صرافی های دیگر، پکیج های تخفیف خورده تتر دارد که در بسته های چند هزار تایی تخفیف خورده اند و می توانید بدون احراز هویت از این پکیج های تتر، استفاده بکنید.

خدمات خرید تتر ارزان در صرافی علی بابا اکس

 • پایین ترین قیمت تتر در بین صرافی های ایرانی
 • ارائه پکیج های تتری با تخفیف فوق العاده
 • پایین ترین نرخ کارمزد در بین صرافی های ایرانی

 

فروش تتر در علی بابا

خدمات آموزشی علی بابا


صرافی ارز دیجیتال علی بابا ارائه دهنده خدمات آموزشی جامعی شامل این موارد است: اطلاعات جامع بیش از ۸۰۰۰ ارز دیجیتال، اطللعات جامع ۵۰۰۰توکن اولیه(ICO)، نمایش ابزار های اندیکاتور تریدینگ ویو، نمایش فیلتر های اختصاصی ارزها، اطلاعات بیش از ۸۰۰ صرافی جهانی، نمایش جدول کوین مارکت کپ تمامی ارزهای دیجیتال با اطلاعات نمودار تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و نمایش صرافی هایی که میتوانید ارز خرید و فروش کنید.
صرافی ارز دیجیتال علی بابا با نمایش قیمت ارز در صرافی هایی که آن را می فروشند، به شما مزیت آربیتراژ می دهد، یعنی شما میتوانند ببینند کدام صدافی ارز ارزان تری می فروشد و کدام صرافی ارز گران تری می فروشد و با خرید از صرافی ارزان تر و فروش به صرافی گران تر، سود ببرید.

خدمات آموزشی در صرافی علی بابا اکس

 • اطلاعات جامع بیش از ۸۰۰۰ ارز دیجیتال
 • اطلاعات جامع ۵ هزار ICO (توکن اولیه)
 • نمایش ابزارهای اندیکاتور تریدینگ ویو
 • نمایش فیلتر های اختصاصی ارزها
 • اطلاعات بیش از ۸۰۰ صرافی جهانی همراه ارزهای موجود جهت انجام آربیتراژ

 

تمامی خدمات علی بابا

فیلتر های اختصاصی صرافی از دیجیتال علی بابا

شاید برای شماهم این سوال پیش بیاید کاربرد فیلترنویسی ارزهای دیجیتال چیست؟

دردنیای ارز دیجیتال یافتن داده های مورد نظر معمولا کار سخت و زمانبری است و باید ساعتها در سایت ها و صرافی های مختلف به دنبال پرسود ترین رمز ارزها،  قیمت ارزها، و غیره بگردید و آن ها را بررسی کنید و داده های بدست آورده را کنار هم بگذارید تا بتوانید تحلیل خود را انجام دهید اما صرافی ارز دیجیتال علی بابا به صورت فیلتری، این داده های پراهمیت را به طور کامل و در بازه های زمانی مختلف جمع آوری کرده است تا شما به راحتی به حجم عظیمی از اطلاعات جامع از بازار در مدت زمان کم دست یابید.

فیلتر قیمت، فیلتر پر سود ترین ارزها، فیلتر پر ضرر ترین ها ارزهای دیجیتالی و فیلتر بهترین حجم معاملات نسبت به مارکت کپ ارزهای دیجیتال از جمله این فیلترها هستند.

مثلا با فیلتر حجم معاملات نسبت به مارکت کپ شما می توانید بفهمید چه ارزهایی حجم معماملاتشان نسبت به ارزش کلی بازار رمز ارزها بیشتر است و از آن ارز استفاده کنید.

خدمات اختصاصی در صرافی علی بابا اکس

در صورت ثبت نام با کد رفرال از مزایای زیر بهره مند شوید:

 1. اختصاص سطح کاربری ۵ به کاربر
 2. تخفیف ۲۵ درصدی در کارمزدها

صرافی ارز دیجیتال علی بابا تمام تلاش خود را کرده است تا با ارائه اطلاعات مورد نیاز برای تریدینگ ، به شما برای داشتن معامله ای پرسود کمک کند و رضایت شما را جلب کند.