کاربران گرامی:

ارز همستر، تپ سواپ، بلوم، تایم فارم، دبلیو و کوین، آی پاور تپ و داگز طی چند روز آتی در صرافی علی بابا لیست خواهند شد و از این لینک می توانید ثبت نام نمایید.

ویژگی‌ های علی بابا

صرافی علی بابا با ارئه خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال با پایین‌ترین نرخ کارمزد ممکن، خدمات آموزشی و خدمات اختصاصی، به دنبال رفع نیاز و جلب رضایت شما عزیزان است. علی بابا پایین‌ترین قیمت تتر در بین صرافی‌های ایرانی را دارد و ضمن انجام معاملات در بازارهای p2p و بایننس، خرید و فروش ارزهای بایننس را نیز انجام می‌دهد و بدون کارمزد ارزهای بایننس را به‌ فروش می‌رساند. علی بابا قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتالی را با صرافی بایننس به نمایش می‌گذارد. همانطور که می‌دانید برای خرید از صرافی بایننس باید فیلترینگ را دور بزنید و این کار، احتمال مسدود شدن دارایی شما در این صرافی را افزایش می‌دهد، در حالی که صرافی علی بابا با قیمت صرافی بایننس، اقدام به خرید و فروش رمزارزها می‌کند که این می‌تواند فرصت خوبی برای افرادی که می‌خواهند از صرافی بایننس خرید کنند اما نگران مسدود شدن دارایی خود هستند، باشد. از دیگر مزایای ثبت‌نام در این صرافی، گرفتن کد رفرال می‌باشد که به شما ۲ تخفیف ۲۵ درصدی در کارمزد داده می‌شود.

خدمات خرید و فروش در علی بابا

 • پایین‌ترین نرخ کارمزد بین 0.02 الی رایگان
 • پایین‌ترین نرخ تتر
 • قیمت لحظه‌ای مطابق صرافی بایننس
 • فروش ارزهای بایننس بدون کارمزد
 • انجام معاملات در بازارهای p2p و بایننس

فروش تتر ارزان در علی بابا

تتر پادشاه بی‌چون‌ وچرای استیبل کوین‌ها و سومین ارز پرمعامله‌ی بازار ارزهای دیجیتالی است. معاملات این ارز، حجم زیادی از بازار ارزهای دیجیتالی را از آن خود کرده است. امروزه تتر نقش مهمی را در معاملات ایفا می‌کند و افراد زیادی برای انتقال پول از یک نقطه به نقطه‌ای دیگر از جهان، با کارمزد کمتر و سرعت بیشتر، از این ارز استفاده می‌کنند.
صرافی علی بابا علاوه بر فروش تتر و با پایین‌ترین قیمت بازار و کارمزد کمتر نسبت به صرافی‌های دیگر، امکان خرید تتر ارزان را برای شما فراهم کرده است، به این صورت که پکیج‌های تخفیف خورده تتری در بسته‌های چندهزارتایی درنظر گرفته شده و شما می‌توانید بدون احراز هویت، از این بسته‌ها استفاده کنید.

خدمات خرید تتر ارزان در علی بابا

 • پایین‌ترین قیمت تتر در بین صرافی‌های ایرانی
 • ارائه پکیج‌های تتری با تخفیف فوق‌العاده
 • پایین‌ترین نرخ کارمزد در بین صرافی‌های ایرانی

فروش تتر در علی بابا

خدمات آموزشی علی بابا


صرافی علی بابا ارائه‌دهنده خدمات آموزشی جامعی شامل این موارد است:

 • اطلاعات جامع بیش از ۸۰۰۰ ارز دیجیتال
 • اطلاعات جامع ۵۰۰۰ توکن اولیه (ICO)
 • نمایش ابزار های اندیکاتور تریدینگ ویو
 • نمایش فیلتر های اختصاصی ارزها
 • اطلاعات بیش از ۸۰۰ صرافی جهانی همراه با ارزهای موجود جهت انجام آربیتراژ
 • نمایش جدول کوین مارکت کپ تمامی ارزهای دیجیتال با اطلاعات نمودار تحلیل تکنیکال و فاندامنتال
 • و نمایش صرافی‌هایی که می‌توانید ارز خرید و فروش کنید.

صرافی علی بابا با نمایش قیمت ارز در صرافی‌هایی که آن را به‌ فروش می‌رسانند، به شما مزیت آربیتراژ می‌دهد، به این معنی که شما می‌توانید ببینند کدام صدافی ارز ارزان‌تر  و کدام صرافی ارز گران‌تری می‌فروشد و با خرید از صرافی ارزان‌تر و فروش به صرافی گران‌تر، سود ببرید.

تمامی خدمات علی بابا

فیلترهای اختصاصی صرافی علی بابا

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که کاربرد فیلترنویسی ارزهای دیجیتال چیست؟

دردنیای ارز دیجیتال یافتن داده‌های مورد نظر معمولاً کار سخت و زمان‌بری است و باید ساعت‌ها در سایت‌ها و صرافی‌های مختلف به‌دنبال پرسودترین رمز ارزها، قیمت ارزها و … باشید و آن‌ها را بررسی کنید و داده‌های به‌دست‌آمده را کنار هم بگذارید تا بتوانید تحلیل خود را انجام دهید اما صرافی علی بابا به صورت فیلتری، این داده‌های پراهمیت را به طور کامل و در بازه‌های زمانی مختلف جمع‌آوری کرده است تا شما به‌راحتی به حجم عظیمی از اطلاعات جامع از بازار در مدت زمان کم دست یابید.

از جمله این فیلترها موارد زیر هستند:

مثلاً با فیلتر حجم معاملات نسبت به مارکت کپ، شما می‌توانید متوجه شوید چه ارزهایی حجم معاملاتشان نسبت به ارزش کلی بازار رمز ارزها بیشتر است و از آن ارز استفاده کنید.

خدمات اختصاصی در علی بابا

در صورت ثبت نام با کد ریفرال از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 1. اختصاص سطح کاربری 5 به کاربر
 2. تخفیف 25 درصدی در کارمزدها

صرافی علی بابا تمام تلاش خود را کرده است تا با ارائه اطلاعات مورد نیاز برای تریدینگ، به شما برای داشتن معامله‌ای پرسود کمک کند و رضایت شما را جلب کند.

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 27 تیر 1403:58,212 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 52,024,693,030 دلار

مارکت کپ تتر: 112,585,441,537 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 28 تیر 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها