تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ریپل (XRP)

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ریپل (XRP)


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ریپل (XRP) بدون شک همان چیزی است که تریدر ها و افرادی که مشغول به فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال هستند به آن نیاز دارند تا با استفاده از تحلیل اندیکاتور هایی که ابزار های حرفه ای تریدینگ ویو ارائه می دهد، تحلیل دقیقی از ارزهای دیجیتال داشته باشند. این ابزار ها اطلاعات مختلفی از جمله حجم بازار، قیمت، تاریخچه قیمت، حجم معاملات و خرید و فروش لحظه ای را ارائه می دهند.

نرخ لحظه ای رمز ارز ریپل: 141 تومان تومان
حجم مبادلات روزانه ارز دیجیتالی ریپل: 269,266,489 تومان تومان
مارکت کپ کریپتو کارنسی ریپل: 11,515,278,976 تومان تومان
وضعیت لحظه ای ترید ارز مجازی ریپل: کاهشی

خرید رمز ارز مجازی ریپل (XRP) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال

ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی ریپل و دیگر اطلاعات مربوط، به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال ریپل فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

ارز دیجیتال (XRP) با مارکت کپ حدود 203,389 دلار میلیون دلار انجام می شود، این رمز ارز رتبه 1967 بازار را به خود اختصاص داده است. مقدار سهمی که رمز ارز مجازی ریپل از کل بازار در اختیار دارد معادل 81,597,516 XRP می باشد. با محسابه نرخ لحظه ای ریپل 0.002493 دلار، هر واحد از کریپتو کارنسی ریپل (XRP) به قیمت 0.002493 دلار معامله می شود. ترید ارز دیجیتال (XRP) با حجم مبادلات روزانه به مقدار 4,756 دلار می باشد. وضعیت رمز ارز ریپل (XRP) معادل -1.50% و تغییرات قیمت ارز در ۲۴ ساعت اخیر به صورت کاهشی بوده است. برای اطلاعات بیشتر از تمامی ارزهای دیجیتال به صفحه کوین مارکت کپ مراجعه کنید.


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ریپل (XRP) بدون شک همان چیزی است که تریدر ها و افرادی که مشغول به فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال هستند به آن نیاز دارند تا با استفاده از تحلیل اندیکاتور هایی که ابزار های حرفه ای تریدینگ ویو ارائه می دهد، تحلیل دقیقی از ارزهای دیجیتال داشته