تترUSDT و راه اندازی 1 استیبل کوین جدید

تترUSDT از انتشار یک استیبل کوین جدید با پشتوانه پزو در اتریوم، ترون و پولیگون خبر می دهد زیرا 40 درصد از شرکت های مکزیکی به پذیرش بلاک چین فکر می کنند.

USDT، بزرگترین استیبل کوین از نظر ارزش بازار با ارزش 73.2 میلیارد دلار، که از شکست اخیر مربوط به فروپاشی Terra (UST) با مقداری کبودی بیرون آمد و برای مدت کوتاهی به مرز 0.95 دلار رسید، اکنون قرار است یک همتای مکزیکی به دست آورد. MXNT، یک استیبل کوین جدید منتشر شده توسط تتر، شرکت پشتیبان USDT، در مکزیک عرضه خواهد شد، جایی که 2.5 درصد از جمعیت آن صاحب ارزهای دیجیتال هستند و 40 درصد از شرکت ها به بلاک چین و ارزهای دیجیتال ابراز علاقه کرده اند.

قیمت ارز تتر به دلار:  1.00 دلار 

قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

MXNT به پزو متصل خواهد شد که در زمان نوشتن 0.051 دلار هزینه دارد. پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری در تترUSDT گفت: «معرفی یک استیبل کوین با پزو، ذخیره‌ای از ارزش برای کسانی که در بازارهای نوظهور و به ویژه مکزیک هستند، فراهم می‌کند. بر اساس تحقیقات Triple-A، بسیاری از ارزهای رمزپایه مورد استفاده در مکزیک برای سفته بازی و تجارت است. با این حال، حجم زیاد حواله های ورودی از ایالات متحده و مشکلات در فرآیند انتقال پول، فناوری کریپتو و بلاک چین را برای مکزیکی ها جذاب کرده است.

چهارمین استیبل کوین تتر راهی آمریکای لاتین شد

MXNT می تواند نوسانات را برای کسانی که به دنبال تبدیل دارایی ها و سرمایه گذاری های خود از فیات به ارزهای دیجیتال هستند، به حداقل برساند. تترUSDT معتقد است که مکزیک زمینه ای برای پذیرش گسترده تر استیبل کوین در آمریکای لاتین خواهد بود.

آردوینو در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «در سال گذشته شاهد افزایش استفاده از ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین بوده‌ایم که آشکار کرده است که ما باید پیشنهادات خود را گسترش دهیم. این شرکت در حال حاضر دارای استیبل کوین های یورو و یوان چین است. برخلاف بیت کوین، استیبل کوین ها توسط ذخایر دلاری پشتیبانی می شوند.

برای خرید تتر با قیمت آف خورده و و زیر بازار وارد صفحه ی پکیج های تخفیفی تتر شوید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار 

قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

برنامه تترusdt

تترUSDT برای ارائه گزارش های فصلی از ترکیب ذخیره

فروپاشی اخیر استیبل کوین Terra باعث شد 10 میلیارد دلار از USDT برداشت شود که به دنبال تبدیل تترUSDT ذخایر اوراق شرکتی به دارایی با کیفیت بالاتر بدهی کوتاه مدت دولتی، همه این برداشت‌ها انجام شد. به گفته کارشناسان مستقل MHA Cayman، یک نهاد اقماری شرکت حسابداری MHA، مقامات هشدار مربوط به 31 درصد از دارایی‌های موجود در ذخایر اوراق تجاری را که توسط تتر در جولای گذشته نگهداری می‌شد، به صدا درآوردند، اکنون در مارس امسال به کمی بیش از یک چهارم کاهش یافته است.

مک اینتایر. تتر قبلاً توسط کمیسیون معاملات کالاها و آتی (CFTC) به دلیل ادعای دروغ پشتیبان‌گیری از استیبل کوین خود با 100 درصد ذخایر دلاری، 41 میلیون دلار جریمه شده بود و به عنوان بخشی از تسویه حساب با CFTC برای ارائه به‌روزرسانی‌های فصلی ترکیب ذخایر خود موافقت کرد.

قیمت ارز اتریوم به دلار:  3,028.53 دلار 

قیمت ارز اتریوم به تومان: 173,401,292 تومان

ذخایر به صادرکنندگان استیبل کوین کمک می‌کند تا استیبل کوین‌های خود را برای فیات بازخرید کنند و در عین حال از سناریوی «بانک‌گردانی» اجتناب کنند. آردوینو هفته گذشته از انعطاف پذیری تتر دفاع کرد و گفت: “Tether ثبات خود را از طریق چندین رویداد قو سیاه حفظ کرده است. حتی در تاریک‌ترین روزهایش، تترUSDT هرگز یک بار در انجام درخواست بازخرید کوتاهی نکرده است.»

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها