تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE)

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE)


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) بدون شک همان چیزی است که تریدر ها و افرادی که مشغول به فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال هستند به آن نیاز دارند تا با استفاده از تحلیل اندیکاتور هایی که ابزار های حرفه ای تریدینگ ویو ارائه می دهد، تحلیل دقیقی از ارزهای دیجیتال داشته باشند. این ابزار ها اطلاعات مختلفی از جمله حجم بازار، قیمت، تاریخچه قیمت، حجم معاملات و خرید و فروش لحظه ای را ارائه می دهند.

نرخ لحظه ای رمز ارز پنکیک سواپ: 182,287 تومان تومان
حجم مبادلات روزانه ارز دیجیتالی پنکیک سواپ: 5,820,896,110,207 تومان تومان
مارکت کپ کریپتو کارنسی پنکیک سواپ: 43,085,794,083,811 تومان تومان
وضعیت لحظه ای ترید ارز مجازی پنکیک سواپ: کاهشی

خرید رمز ارز مجازی پنکیک سواپ (CAKE) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال

ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی پنکیک سواپ و دیگر اطلاعات مربوط، به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال پنکیک سواپ CAKE و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

ارز دیجیتال (CAKE) با مارکت کپ حدود 749,109,710 دلار میلیون دلار انجام می شود، این رمز ارز رتبه 101 بازار را به خود اختصاص داده است. مقدار سهمی که رمز ارز مجازی پنکیک سواپ از کل بازار در اختیار دارد معادل 236,362,342 CAKE می باشد. با محسابه نرخ لحظه ای تتر 0.999866 دلار، هر واحد از کریپتو کارنسی پنکیک سواپ (CAKE) به قیمت 3.17 دلار معامله می شود. ترید ارز دیجیتال (CAKE) با حجم مبادلات روزانه به مقدار 101,204,814 دلار می باشد. وضعیت رمز ارز پنکیک سواپ (CAKE) معادل -1.35% و تغییرات قیمت ارز در ۲۴ ساعت اخیر به صورت کاهشی بوده است. برای اطلاعات بیشتر از تمامی ارزهای دیجیتال به صفحه کوین مارکت کپ مراجعه کنید.


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) بدون شک همان چیزی است که تریدر ها و افرادی که مشغول به فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال هستند به آن نیاز دارند تا با استفاده از تحلیل اندیکاتور هایی که ابزار های حرفه ای تریدینگ ویو ارائه می دهد، تحلیل دقیقی از ارزهای دیجیتال داشته باشند. این ابزار ها اطلاعات مختلفی از جمله حجم بازار، قیمت، تاریخچه قیمت، حجم معاملا